My Universe – Cooking Star Restaurant İndir Yükle

My Universe – Cooking Star Restaurant İndir Yükle
14 Kasım 2020 tarihinde eklendi, 3 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Hayallerinizdeki restoranı açın!

Seçkin gastronomi dünyasına katılarak kendi restoranınızı tüm ayrıntılarıyla yönetin: Konukseverlik, mutfak, garsonluk; hepsi sizin kontrolünüzde! Dünyanın en iyi şeflerinden öğrenin, müşterilerinizi memnun etmek için en lezzetli yemekleri hazırlayın ve gerçek bir yıldız aşçı olun.

Eksiksiz bir aşçılık macerasına çıkın
Müşterilerinizle her adımda siz ilgilenin: Onları samimi bir şekilde karşılayın, siparişlerini alın ve sevdikleri yemekleri hazırlamak için mini oyunları tamamlayın. Sizden memnun kalan her müşteri, itibarınızı geliştirmenize ve restoranınızı büyütmek için yeni alanlar ile yeni yemek pişirme tarzlarına erişmenize olanak sağlar!

En iyilerden öğrenin
Aşçılık yolculuğunuzda ilerleme kaydettikçe dünyanın dört bir yanındaki meşhur şefler restoranınızı ziyaret ederek sırlarını sizinle paylaşır: Şeflerin tavsiyelerine uyarak Fransız, Amerikan, Hint, İtalyan ve Japon mutfaklarından ilham alınarak oluşturulan onlarca lezzetli tarifte ustalaşın!

– Restoranınızda istediğiniz gibi dolaşarak müşterilerinizin beklentilerini nasıl karşılayacağınıza karar verin

– Kendi tarzınıza uygun bir şef yapmak için özelliklerini seçin: cinsiyet, saç ve ten rengi…

– Tek başınıza onlarca lezzetli tarifi yapın: Malzemeleri soyun, dilimleyin, karıştırın… Restoranınızdaki her yemek el yapımıdır!

– 5 farklı yemek yapma tarzında ve 30 tarifte ustalaşarak en iyi şef olun

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

Sayfa başına git