My Free Zoo İndir Yükle

My Free Zoo İndir Yükle
15 Eylül 2019 tarihinde eklendi, 55 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Hayvanat Bahçenizdeki hayvanlar

My Free Zoo hayvan seçimi için geniş bir yelpaze sunar. Tavşan, koyun, ve keçi ile başlarsınız. Daha sonra, gergedan, flamingo gibi egzotik hayvanlar ile devam edersiniz.

Ücretsiz hayvanat bahçesi-özellikleri

My Free Zoo da ilk göreviniz aynı anda hayvanat bahçenize 3 ziyaretçi çekmektir. Bunu yaparken, hayvanat bahçenizi yönetmelisiniz. Hayvanat bahçeniz için geniş bir kitle kazanmak için yolları, korumaları ve hayvanları yerleştirin, gelecek ziyaretçilere meşrubat ve dondurma sunun. Eğer hayvanat bahçesi kurulması ve genişletilmesi fazla zaman alırsa, en iyi yolu siz bileceksiniz. Böylece mutlu hayvanlar için hayvanat bahçesine daha fazla ziyaretçi çektiğinizi göreceksiniz.

Eğlenceli ücretsiz bir hayvanat bahçesi

Hayvanat bahçesi yalnızca biyoçeşitliliği garanti etmez! Elbette başlangıçta önemsiz hayvan ve küçük bir park sahipliği ile başlayacağız. Ama kısa sürede tavşan aşamalarında geçerek büyüyeceğiz. Toplamda 7 tip yerleşkeye sahip olacaksınız. Mera, orman, kaya, ova, su ve buz. Elbette hayvanat bahçesinin ev sahipliği yapacağız hayvan çeşitliliği de artacak. Tavus kuşu, bizon, zebra, deve, kaplumbağa gibi bir çok hayvana rastlayacaksınız. Onlarla ücretsiz hayvanat bahçenizde oynayabilir, besleyebilirsiniz. Ne kadar hayvan olursa, o kadar ziyaretçiniz olacaktır.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git