My Brother Rabbit İndir Yükle

My Brother Rabbit İndir Yükle
11 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 275 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Sevgi dolu bir aile, kızlarının hastalandığını öğrenir. Ebeveyinlerinin kızlarının ihtiyacı olan tedaviyi bulmak için yola koyuldukları sırada, kızın azimli ağabeyi yardım etmek için hayal gücünü çalıştırmaya başlar. Her ne kadar dış dünya acı bir gerçeklik sunsa da, bu masum çocuklar onlara ihtiyaçları olan eğlence ve huzuru sağlayan gerçeküstü bir fantastik dünya yaratırlar. İnanılmaz robo-geyik, yüzen baobablar, devasa mantarlar ve geçen zamanın ritmiyle eriyen saatlerle dolu beş farklı diyara doğru yolculuğa çıkın.

Hayal gücü bir yolunu bulur
Hayal ürünü bu muhteşem diyarda, tatlı küçük bir tavşan, hasta arkadaşı çiçeğin sağlığına kavuşması için elinden gelen her şeyi yapmak istiyor. Macerasına devam edebilmesi için, aklını kullanarak üzerine tıklamalı macera oyunlarından esinlenilmiş bulmacaları çözmesi, gizli nesneleri bulması ve mini oyunlar oynaması gerekiyor. Bu sadece bir çocuk oyunu mu yoksa bunların hepsi gerçeği yansıtan daha derin bir anlam mı içeriyor?

Sevgi ve cesaretin duygusal bir hikayesi
Hayal güçlerinin yardımıyla zor zamanlarda birbirlerine destek olan kardeşlerin bu ilham veren hikayelerinde yer alın. Hasta çiçeğin sağlığına tekrar kavuşmasına yardım ettikleri bu macerada onlara eşlik edin.

Tonlarca çevre bulmacaları, mini oyunlar ve gizli nesneler
Gerçeklik hakkında bildiğiniz her şeyi sorgulamanız gereken renkli bir dünyanın harikulade diyarlarında gezintiye çıkın. Tavşanın; alışagelmiş mantığın işlemediği bir dünyada bulmacaları çözmesine, gizli nesneleri bulmasına ve tuhaf bir makine yapmasına yardım edin.

Arkadiusz Reikowski’nin fantastik müziği
Yolculuğun her adımı; Layers of Fear, Kholat, Husk ve >observer_ oyun müziklerinin arkasındaki bestekar tarafından yaratılan atmosferik müzikle vurgulanmaktadır.

Düşlerin dünyaları inşa etme gücüne sahip olduğu bir zamana nostaljik bir yolculuk
Çocukluğunuzu hatırlayın ve dünyayı tekrar küçük bir çocuğun gözlerinden görün. Hayal etmenin gücüne inanın: o her zaman bir yolunu bulur, en karanlık zamanlarda bile. Empati yeteneğiniz ve pratik zekanız günü kurtarabilir. Bu yolculuk nasıl noktalanacak?

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB VRAM
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • İşlemci: 2.5 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB VRAM
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git