Movavi Video Suite 2020 Steam Edition İndir Yükle

Movavi Video Suite 2020 Steam Edition İndir Yükle
29 Aralık 2019 tarihinde eklendi, 72 kez okundu.

Bu Yazılım Hakkında

Movavi Video Suite 2020 Steam Edition

, video düzenlemek için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir programda sunuyor. Oynadığınız oyunların videolarını daha ilgi çekici ‘Hadi Oynayalım’ videolarına dönüştürün. Videoları istediğiniz formatlara dönüştürün, program kullanımlarını kaydedin, filmleri ve TV dizileri izleyin, verileri optik disklere aktarın ve çok daha fazlasını yapın.

Vurgulamalar

 • Yepyeni tasarım: programda gezinin ve kolayca videolar oluşturun
 • Çevrimiçi altyazı arama: film ve dizi altyazılarını program üzerinden arayın
 • Altyazı yazı tipini, rengini ve boyutunu değiştirin

Video düzenlemeyi favori aktiviteniz yapın

Yaratıcılığınızı kullanarak şimdiye kadar ki en ilgi çekici video bloğunu oluşturun – bunu yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Fotoğrafları, videoları ve müzikleri depolamak için medya deposunu kullanın. Dosyalarınızı projenize eklemeden önce inceleyin ve ihtiyacınız olmayanları silin. Fotoğrafları, videoları ve müzikleri kullanışlı ve çok kanallı zaman çizelgesine ekleyin ve büyük boyutlu dosyalar için endişelenmeyin – program, Full HD ve 4K ile bile mükemmel çalışır. Klipleri kırpın, döndürün ve geliştirin, Renk Anahtarı, Kaydırma ve Yakınlaştırma ve Nesne Animasyonu gibi özel efektleri kullanın, çıkartmalar ve başlıklar ekleyin. Kullanıma hazır ön ayarların yardımıyla kendi animasyonlu girişlerinizi hazırlayın ya da programdaki arka planları, başlıkları, çıkartmaları ve hatta müzikleri kullanın.

Dosyaları en hızlı şekilde dönüştürün

Dosyaları cep telefonu, tablet, dizüstü bilgisayarlar ve televizyonlar için dönüştürün. Artık filmlerin adını ya da seri numaralarını arayarak altyazıları program üzerinden yükleyebilirsiniz. HD ve Full HD filmleri sıkıştırarak kendi diskinizde yer kazanabilir ya da YouTube, Vimeo ve diğer sitelere yükleyebilirsiniz. Bir videoyu dönüştürmeden önce, dahili editörü kullanarak ses ve video dosyalarını geliştirebilirsiniz. Disk alanından tasarruf etmek için büyük dosyaları sıkıştırın ve YouTube, Vimeo ve diğer video barındırma sitelerinde çevrimiçi olarak paylaşmak için hazırlayın. SuperSpeed modu hiç zaman kaybetmeden dönüştürme yapma garantisini veriyor. Ayrıca Intel HD Graphics, AMD, NVIDIA NVENC ve CUDA gibi diğer hızlandırma yazılımlarının avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Canlı yayınlarınızı en yüksek kalitede kaydedin

Masaüstünüzdeki tüm etkinlikleri yakalayın: canlı yayın, Skype aramaları ya da program kullanımları. Mikrofonla yorumlar kaydedin ya da kamerayla çekim yapın. Zamanlayıcı modu, TV dizilerini, web seminerlerini veya futbol karşılaşmalarını kaydetmenize yardımcı olur – birden fazla kayıt görevi oluşturduğunuzda program ekrandaki istediğiniz her şeyi kaydeder. Kayıttan sonra bilgisayarınızı uyku moduna alabilir ya da kapatabilirsiniz.

Daha fazla araç

 • Kaydedilmiş ya da düzenlenmiş videoları YouTube veya Google Drive aracılığıyla kolayca paylaşın
 • Montaj Sihirbazı ile otomatik olarak videolar oluşturun: sadece kliplerinizi ekleyin ve sonucun keyfini çıkarın
 • Tam ekranı, ekranın bir bölümünü ya da tek bir pencereyi kaydedin
 • Videoları iPhone 11, Samsung S10e, Huawei Mate 20 ve diğer yeni model akıllı telefonlar için dönüştürün
 • Proje dosyalarınızı incelemek için kare kare önizleme özelliğini kullanın

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 7/8/10 with up-to-date patches and service packs installed
  • İşlemci: Intel®, AMD®, or compatible dual-core processor, 1.5 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® series 8, Intel® HD Graphics 2000, AMD Radeon™ R600 or higher graphics card with up-to-date drivers
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git