Movavi Video Converter Premium 2021 İndir Yükle

Movavi Video Converter Premium 2021 İndir Yükle
15 Ocak 2021 tarihinde eklendi, 12 kez okundu.

Bu Yazılım Hakkında

YENİ özellik: Süper hassas kırpma

Movavi Video Converter Premium 2021 tam doğru ve hassas video üretim özellikleriyle birlikte geliyor. Videolarınızı kırpmak ve gereksiz kısımları kesip atmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Zaman çizelgesini istediğiniz kadar yakınlaştırarak videoları anlık çerçeveler halinde tek tek görerek ve çok kolay bir kullanıma sahip olan çerçeve görünümü özelliği sayesinde videonun tam olarak istediğiniz kısmını basitçe bulabileceksiniz. Videolarınızda daha hassas kesimler ve kırpmalar yapmak istiyorsanız sadece zaman damgasını belirteçler yerleştirerek görmek için videonuzun istediğiniz kısmına uygulayabilirsiniz.

Artık videolarınızı eski tarz yollarla dönüştürerek zaman kaybetmeye son verin. Movavi Video Converter Premium ile birlikte bunu adeta ışık hızında yapabilirsiniz ve üstelik hiç kalite kaybına uğramadan. Oyun videolarınızı sıkıştırın (böylece daha az yer kaplayacaktır) ve onları YouTube, Vimeo ve diğer internet sitelerinde yayınlayabilmek için hazır hale getirin. Ayrıca videolarınızı 180’den fazla formata dönüştürebilirsiniz, ses dosyaları kaydedebilirsiniz, hatta GIF bile oluşturabilirsiniz.

Tüm formatlar, tüm cihazlar

Videolar, sesler ve resimler – bu dönüştürücü her şeyi dönüştürebilir: MP4, AVI, MOV, FLV, MKV, WMV; MP3, WAV, WMA, FLAC, AAC; JPG, PNG, GIF, RAW dosya formatları ve daha da fazlası. Videolarınızı YouTube’a yükleyebilmek için en uygun olan ayarlarda kaydedin veya onları başka cihazlarda görüntüleyebilmek için mükemmel hale getirin. Bilgisayarınızla akıllı telefon, tablet gibi cihazlarınızı bağlayın program zaten optimum dönüştürme ayarlarını otomatik olarak bulacaktır.

Süpersonik dönüştürme

Pek çok donanım hızlandırma türünü desteklemesi sayesinde, dönüştürmek artık iş olmaktan çıkıyor. Örneğin, Intel, AMD veya NVIDIA teknolojileriyle artık dosyalarınızı 3 ila 5 kat daha hızlı dönüştürebilirsiniz! Ayrıca, SuperSpeed modu ile dosyalarınızı çok daha hızlı işleyebilecek – saliselerle ölçülebilecek bir zaman diliminde kayıpsız dönüşümün keyfini çıkaracaksınız.

Her yerde düzenleyin

Dosyalarınızı dahili düzenleyiciyle iyileştirin:

  • Videolarınızı anında ve kalite kaybı olmaksızın dönüştürmeden kırpın
  • Bindirme metinler veya filigranlar ekleyin
  • Ses düzeyini değiştirin ve arka plan gürültülerini kaldırın
  • Tüm dosyalar için sesi, bit hızını ve altyazı parçasını tek seferde seçin
  • Renkleri düzenleyin, video-iyileştirici filtreler ekleyin
  • Kırpın, döndürün ve görüntüyü sabitleyin

Her zamankinden daha kullanışlı

İstediğiniz kadar dosyayı yükleyerek yalnızca dönüştürmek istediklerinizi seçmeniz mümkün. Sadece listeden videoları seçin. Dosyalar saniyeler içinde hazır hale gelecektir.

Movavi Video Converter Premium ile videoları dönüştürmek çok çok kısa bir zaman alır ve olabilecek en iyi kalitedeki sonuçları verir.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git