Movavi Video Converter Premium 18 İndir Yükle

Movavi Video Converter Premium 18 İndir Yükle
28 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 184 kez okundu.

Bu Yazılım Hakkında

Dosya dönüştürmekle vakit kaybetmek istemiyor musunuz? Size gereken tam da Movavi Video Converter Premium. Göz açıp kapatıncaya kadar 180’den fazla biçim arasında dosya dönüştürün, videoları mobil cihazda izlemek ve çevrimiçinde paylaşmak için optimize edin.

180’den fazla biçim desteği

Program gerek popüler gerekse az kullanılan biçimler ve codec dizileriyle uyumludur:

  • Video: MP4, AVI, MOV, FLV, MKV, WMV ve diğerleri
  • Ses: MP3, WAV, WMA, FLAC, AAC ve diğerleri
  • Grafikler: JPG, PNG, GIF, RAW ve diğerleri

Özel dönüştürme ayarları sayesinde YouTube’a yükleyebileceğiniz videolar kaydedebilir veya kayıtlı seslerden iPhone zil sesleri oluşturabilirsiniz.

Bu dönüştürücü ile ayrıca herhangi bir videoyu GIF animasyonuna dönüştürebilir, video dosyalarından ses çıkartabilir ve rahat kullandığınız bir biçimde kaydedebilirsiniz.

200’den fazla cihaz için dönüştürme

Videoları tabletiniz veya akıllı telefonunuzda izlemeyi mi tercih ediyorsunuz? Cihazınızla eşleşen dönüştürme profilini seçin. Listeden modeli seçin veya sadece cihazınızı bilgisayara bağlayın; uygun ayarlar otomatikman uygulanacaktır. Desteklenen markalar Apple, Samsung, LG, Sony, Huawei, Nokia, Xiaomi, HTC ve daha fazlasını içerir. Ayrıca videoları belirli oyun konsolları ve televizyonlar için dönüştürebilirsiniz.

Ultra hızlı dönüştürme


Movavi Video Converter Premium diğer programlardan daha hızlıdır. Çünkü NVIDIA CUDA, NVENC ve Intel HD Graphics’ten donanım hızlandırması kullanır. SuperSpeed modunu kullandığınızda dönüştürme hızları kat be kat artar. SuperSpeed ile kalite kaybı olmadan dönüştürme yapabilir ve yeniden kodlama yapmadan saniyeler içerisinde video biçimini değiştirebilirsiniz.

Dahili düzenleme araçları

Dönüştürmeden önce video, ses ve grafik dosyalarını iyileştirin:

  • Video ve ses parçalarını kesin, istemediğiniz parçaları silin
  • Renkleri manuel veya otomatik ayarlayın
  • Filigranlar uygulayın
  • Video ve fotoğrafları kırpın ve döndürün
  • Ses seviyesini ayarlayın
  • Çıkış videolarına altyazılar ekleyin, yerleştirilen altyazıları bağımsız dosyalar olarak kaydedin
  • Kamera titremesinden ve arkaplan gürültüsünden kurtulun

Movavi Video Converter Premium ile multimedya dosyalarını dönüştürürken artık hiç sorun yaşamayacaksınız. Yüksek dönüştürme hızı size zaman kazandırır ve programın sezgisel arayüzü öğrenme eğrisini gerçekten de kısaltır.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git