Monster Loves You! İndir Yükle

Monster Loves You! İndir Yükle
20 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 65 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Bu öykü kitabı macerasında, balçık fıçısında doğumundan yaşlılığına ve daha da ötesine kadar bir canavarın hayatını yaşa, canavarların ve insanların dünyasını etkileyecek kararlar al.

Omen köyünde yaşıyorsun ve en sevdiğin atıştırmalık da küçük çocukların parmakları. Bir canavar olarak en ilginç yerlerde ortaya çıkıyorsun — üç öfkeli ayı evlerinde genç bir çocuk bulduklarında ne yaparsın? Peki ya kırmızı başlıklı şu kızın kurt tarafından avlandığını gizlice gözetlediğinde?

Bir canavarcık olarak tercihlerin oldukça basit. Şu zavallı küçük farecikleri kovalar mısın (+1 Gaddarlık) yoksa onları köpeklerden korur musun (+1 Kibarlık)? Arkadaşlarının yediği şu mantarı itiraf eder misin (+1 Dürüstlük) yoksa olayın üstünü mü kapatırsın (+1 Cesaret)? Bir genç olarak tercihlerin kişiliğini belirler.

Nitekim tüm gençler zamanla büyümelidir. Canavarlar ve insanlar yüzyıllardır kavgalı ve tılsımlı ormanın diğer yakasında insan köyleri var. İnsan çocuklar bu karanlık ve dolambaçlı ormanda kaybolduğunda, sırf eğlencesine onları korkutur musun (+1 Gaddarlık)? Ya da tüm canavarların korkulacak ve nefret edilecek yaratıklar olmadıklarını göstermek üzere köylerine dönmeleri için onlara yardım eder misin (+1 Kibarlık)? Yoksa bir canavar ziyafeti olan insan ciğeri yemeği için onları şişmanlatır mısın? Tüm bunlar, canavarlar ve insanlar arasında artan gerilimin temelini hazırlayacak.

Ana özellikler:
– Politik güç elde etmek için Cesurluk, Akıllılık, Gaddarlık, Dürüstlük, Kibarlık ve Saygınlık becerileri arasında denge kur.
– 900’den fazla tercihte bulun. Çizmeli Kedi’yi kovala. Hansel and Gretel’i yalayıp yut. Üç Küçük Domuzcuk’u ham yap.
– Her oynayışında farklı maceralarla yüzleş, bir düzine muhtemel son var.
– Bonus olarak: Tıp okuluna gitmek zorunda kalmadan beyin ve sinir cerrahı ol. Buna değer!

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

Sayfa başına git