MELTY BLOOD: TYPE LUMINA İndir Yükle

MELTY BLOOD: TYPE LUMINA İndir Yükle
2 Ekim 2021 tarihinde eklendi, 7 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

*Bu set hem MELTY BLOOD: TYPE LUMINA oyunu hem de MELTY BLOOD ARCHIVES içeriğinden oluşur. Lütfen aynı öğeyi birden fazla kez satın almamaya özen gösterin.

Erken Satın Alma Bonusları:
– Ek İçerik: Arcueid Round Announcements
Bu bonuslar 28 Ekim 05:59 AM (PDT) ‘e kadar ücretsiz olarak indirilebilir.
Oyunu 28 Ekim 06:00 AM (PDT) ‘den sonra satın alan müşterilerimiz bonus içeriğini, oyunu ne zaman aldıkları fark etmeksizin, ücretli DLC olarak edinebilir.

Oyun Detayları
Melty Blood yeniden doğdu.
Bu oyun TYPE-MOON’un görsel romanı Tsukihime’yi temel alan 2D dövüş oyun serisine en son eklenen oyundur.
Perde Tsukihime – A piece of blue glass moon – ‘dan tanıdık karakterler ile oynanan dramatik savaşlar üzerine tekrar açılıyor.

◆ Yepyeni Hikayeler, Görseller, & Karakterler
Senaryo yazarı Kinoko Nasu’dan Tsukihime – A piece of blue glass moon- daki olayları temel alan yepyeni MELTY BLOOD dünyasını keşfedin.
Her karakter için yazılan eşsiz hikayeler, genel deneyime ek olarak her bölüme kendine has bir his veriyor.
Görseller HD grafikler ile yenilendi ve özel ataklar için A-1 Pictures tarafından hazırlanan animasyon dizileri içeriyor.
Diyaloglar tamamen seslendirildi ve savaşa katılan her karaktere göre değişerek karakterlerin birbirleri ile olan ilişkisine daha çok içerik kazandırıyor.

◆ İkonik Savaş Sistemleri
Melty Blood’un karakteristik Aerıal Combos, Shields, Magic Circuits, Arc Drives ve Last Arcs gibi mekaniklerine ek olarak, Moon Skill sistemindeki yeni kuvvetli teknikleri kullanın. Bir de üzerine tecrübeli ve yeni oyuncuları Melty Blood dünyası eğlencesinden aynı derecede zevk alacak şekilde dengeleyen ve yoğun savaşları kontrolü kolay hale getiren yepyeni kolay kontrol sistemleri uygulandı.

◆ ”Rollback netcode” kullanılan online savaşlar
MELTY BLOOD: TYPE LUMINA diğer oyuncular ile istikrarlı online savaşlar için ”rollback netcode” kullanır.

◆ Zengin Uyarlama & Galeri Özellikleri
Unvanınızı, profil ikonunuzu, ve karakter kıyafetlerini savaşa göre düzenleyin. Online maçlarda da kullanabilirsiniz!
Görseller, açılış sinematikleri, müzik bantları, sesler, piksel sanat, ve daha fazlasını galerinizde toplayın. Hatta TYPE-MOON unvanlarına bağlı olan sanatçılar tarafından oluşturulmuş ziyaretçi çizimlerine bile göz atabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git