LUNA The Shadow Dust İndir Yükle

LUNA The Shadow Dust İndir Yükle
13 Şubat 2020 tarihinde eklendi, 31 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Eski macera oyunlarından esinlenerek yapılan LUNA The Shadow Dust, animasyonları elle yapılmış bir bulmaca macerasında, birlikte çizilmiş iki oynanabilir karakterin benzersiz müzikler ve muhteşem 2 boyutlu sinematiklerle oluşturulmuş dokunaklı bir hikayesidir.

Mum yakmak, gölge yapmak demektir

Gerçekliğin gölgesi ardında, büyülü bir dünya aydınlatılmayı bekliyor. Bulmaca çözerken nefes kesici, kelimesiz sinematiklerle eski anıları takip eden küçük bir çocuk ve arkadaşının büyülü yolculuğuna tanıklık et.
Dünyanın kenarında duran kadim kuleye gir ve elle çizilmiş sinematikleri, karmaşık bulmacaları ve tüyler ürpertici müzikleri olan bu bağımsız yapımın dünyasını keşfet.

Geleneksel kare kare karakter animasyonu

Saniyede 12 kare, kare başına 3 katman. 250’den fazla animasyon ve 20 dakikalık sinematikler. Nostaljik ve zaman gerektiren bir deneyim; dört kişilik küçük bir bağımsız ekipten harika bir çalışma.

Çift karakter kontrolü ile tek oyunculu modu

Farklı bakış açılarından bulmacalar çöz. Ayrılmaz bir bağ ile beraber çizilmiş iki oynanabilir karakter ile gerçek cesaretin hikayesini keşfet.

Kalıpların dışında düşün

Hayal gücünü ateşle ve muhteşem elle çizilmiş ortamlarda bulunan çeşitli bulmacaları çöz. Bulmacaların işleyişi ayrıdır, ""gizli öğe"" veya oyuncunun önceki bölümlere dönmesini gerektirmez.

DAHA AZ okuma, DAHA ÇOK sinematik

Gizemli bir hikaye anlatmak için diyalog sistemini animasyonları elle yapılmış muhteşem sinematiklerle değiştirdik.

Bağımlılık Yaratan Müzikler

Bestecimiz, hikaye boyunca oyuncunun hikaye ile duygusal bir bağ kurmasını sağlayacak bağımlılık yaratan, eşi benzeri olmayan müzikler hazırladı.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

Sayfa başına git