Loot Rascals İndir Yükle

Loot Rascals İndir Yükle
8 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 39 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Koca robot kafalı dostun Büyük Barry’yi – dokunaçlı boyutlar arası canavar tarafından istila edilen uzay parkından – yalnızca sen kurtarabilirsin.

Uzaylı gezegenini keşfet, tuhaf kötü yaratıkları alt et ve özel yetenkler sağlayan Ganimet Kartlarını kazan. Uygun olanı seçmek için stratejik düşünmelisin – kartları nasıl açtığın çok önemlidir ve bazılarını gözden çıkarmalısın çünkü kartlar iyileşmek ve güçlü yetenekler kullanmak için değerli kaynaklardır.

Dikkatli ol, kötü yaratıklar senden çalabilirler! Çaldıkları kartlar diğer oyuncuların oyunlarına düşerler. Elit Yaratığı yendiğinde başka bir oyuncunun kartını alırsın: kartı geri verecek misin yoksa kendine mi saklayacaksın?

Her halükarda diğer oyuncunun Holografik Yardımcısının olası teşekkür veya intikam ziyareti için kendini hazırla – Loot Rascals arkadaşlık, mağlubiyet ve vefanın hikayesidir!

Bu roguelike türünde her oyun birbirinden farklı oluşturulur: Ganimet Kartlarını tolpla, Aşağıdaki Şey’e kimin patron olduğunu göster ve Büyük Barry’yi zafere taşı!

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git