Leap of Fate İndir Yükle

Leap of Fate İndir Yükle
16 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 75 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Leap of Fate; izometrik kamera açısının, hızlı tempolu aksiyonun ve rogue türü unsurların bir araya gelerek oluşturduğu benzersiz bir yapımdır. New York’un kuytu köşelerinde saklanan dört teknobazdan biri olarak, seni zihnindeki kötülüklere karşı büyülü bir mücadeleye tabi tutacak olan Kaderin İmtihanı ile yüzleşme zamanın geldi. İmtihan boyunca sonu gelmek bilmez düşman sürüleriyle savaşman ve itinayla yerleştirilmiş olan tuzakları alt etmen gerekecek. Silahların ise şimşek hızında gölge yürüyüşün, oynadıkça bulduğun güçlü glifler ve macera boyunca geliştirdiğin büyülü beceriler olacak. Peki sağ çıkarsan kazancın ne mi olacak? Akıl almaz bir güç ve asıl kaderini öğrenme fırsatı.

Temel Özellikleri:

  • Gölge Yürüyüşü becerisi üzerine kurulu son derece süratli ve tatmin edici bir aksiyon oyunu tecrübesi yaşayın
  • Yenilikçi bir sistem ile rastgele oluşturulan beceri ağaçları ile yüzden fazla büyü becerisi arasından istediğinizi geliştirin
  • Dört karaktere ait, güzelce resmedilmiş sinematiklerle desteklenerek anlatılan derin ve çarpıcı hikâyeleri keşfedin
  • Sibernetik laboratuvarlar, karanlık sokaklar ve gizli yapılanmalar içeren günümüz zamanında geçen bir siberpunk fantezi dünyasını keşfedin

Zorluk
Leap of Fate’deki çatışmalar oldukça hızlı ve ölümcül geçer. Meydan savaşçılarından tutun da delirmiş tarikatçılara ve saklı taretlere kadar yüzden fazla türde düşmanla yüzleşecek olmanın yanında, oyunda ilerledikçe otomatik olarak oluşturulan seviyelerle sürekli tetikte kalacaksınız. Haberiniz olsun; bir kez ölürseniz, oyunun en başına döner ve tekrar başlamak zorunda kalırsınız. Ama merak etmeyin, oyun boyunca yardımcınız olacak kalıcı geliştirmelere de sahip olacaksınız.

Büyü
Her oynayışınızda, karşınıza birçok büyülü güç edinme fırsatı çıkacak. Oyun boyunca rastgele bulacağınız oyun yapısını değiştiren gliflerin yanında, Hareket, Saldırı ve Pasif olmak üzere üç ayrı beceri ağacına dağılmış yüzden fazla büyü becerilerine de erişim sağlayacaksınız. Leap of Fate’in olayı beceri ağaçlarının rastgele oluşturulmasıdır, bu sayede her oyuna başladığınızda bir öncekinden değişik bir deneyim yaşarsınız. Bir oynayışınızda çukurların üzerinden süzülüyor ve Atomik Parlama ile düşmanları parçalarına ayırabiliyorken, bir başka oynayışınızda Uzaylıları çağırarak düşmanlarınızı kaçırttırabilecek ve üzerinize atılan füzeleri geri yansıtmanızı sağlayacak bir teknolojiye sahip olabileceksiniz.

Karakterler
Leap of Fate’de her birinin kendisine has oyun tarzı ve hikâyesi olan şu dört büyücüden biriyle oynayabileceksiniz:

  • Aeon, gölge büyücüsü: Gizli bir oluşum içerisinde yıllarca gördüğü baskıdan dolayı ruh sağlığı zedelenmiş biri
  • Big Mo, sayborg teknobazı: İkili doğasını kabullenebilmek için uğraş veren biri
  • Mukai, ruh ileticisi: Zihninin kontrolünü üç güçlü varlıktan geri alabilmek için cebelleşen biri.
  • Rasimov, düzenbaz okultist: Ölümü kandırmak için kendini sonu gelmez bir göreve adayan, asırlık yaşta bir büyücü

Derler ki bu yerde kendi korkularınla, kötülüklerinle yüzleşirmişsin. Ama ayrıca imtihanlarından sağ çıkarsan alın yazını söyleyebilirmiş.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git