Karma. Incarnation 1 İndir Yükle

Karma. Incarnation 1 İndir Yükle
17 Haziran 2019 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında


Bu orijinal ve maceralı oyun parlak mizah duygusu ve olağanüstü elle çizilmiş ve canlandırılmış bir dünya aracılığı ile iki harika canın sevgi masalını anlatmaktadır. Kahramanımızın sevgilisi kötü ruhlar tarafından kaçırılıyor ve onu geri kazanmanın tek yolu, Kötülüğü yenmek için dünyaya bir ejderha olarak gelmektir. Fakat bir şeyler yalnış gitmiş ve kahramanımızın ruhu Pip isimli bir solucan olarak dünyaya gelmiş. Şimdi Pip gerçeküstü dünyanın tüm zorluklarını aşarak, beyni şaşırtan bilmeceleri çözüp sevgilisini kurtarmalıdır. Pip, iyilik ve kötülük arasında seçim yaparak talihin kanunlarını öğreniyor ve bu seçimleri oyunun senaryosunu etkilemektedir.

Temel özellikler:

  • Pip ile birlikte oyunun zengin, şaşırtıcı gerçeküstü dünyasını keşfedin.
  • Bilmeceleri çözmek için ipucu ve işaretleri bulmak amacı ile oyunun her noktasından ruhlar dünyasını görmenize imkan veren, Astral Görüş isimli özel gücünüzü kullanın.
  • Seçim ve eylem aracılığı ile talihin kanunlarını keşfedin. Her kötü eylem Pip’in karmasını kötüleştirir ve dış görünümünü etkiler. İyi eylemler ise karmayı temizler. Oyunun kilit karakterleri Pip’in karmasına farklı tepki verir ve senaryonun alternatif dallarına yol açarlar.
  • Pip ve tuhaf ortam ile arasındaki her etkileşim için elle çizilmiş animasyonlar. Oyun dünyası ve kahramanlarının tümü her durum için ayrı ayrı çizilmiştir.
  • ZMEIRADUGA grubunun canlı ve büyülü ve sesler ayrı ödüllere layık görülmüştür.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

Sayfa başına git