Jolly Battle İndir Yükle

Jolly Battle İndir Yükle
14 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 78 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Bu savaşın sonunda ölüm değil, lezzetli bir turta var! Tonlarca lolipop ve şekerle savaşta kendini kanıtlayanlar için bir yarış. Birçok ebeveynin favori masa üstü oyunu, şimdi çocuklar için yepyeni bir sürümle karşınızda. Geminiz isabet alırsa paniklemeyin çünkü bu oyunda donanmalar yerine lezzetli tatlı ve pastalar, top atışları yerine karamel var.

Kendi stratejinizi geliştirin ve rakiplerinizin tatlı hayat yaşamasını önleyin! Arkadaşlarınızı toplayın ve unutulmaz pasta savaşları yapın! En cesur oyuncular, farklı zorluk seviyelerinde bilgisayara karşı oynayabilir (yardım için her zaman anne-babanızı çağırabilirsiniz!)

Oyunun Kuralları

Jolly Battle, iyi bilinen bir tahta oyununun kuralları kullanılarak oynanır. Oyuncular, animasyonlu pastalardan oluşan filolarla savaşa katılır. Ateş gücünüz ise karamel bombalarıdır. Bunlar, oyuncuların hedef aldığı pastalar üzerine dökülür. Oyuncular sırayla saldırı düzenler. O yüzden savaş pastalarınızı nereye yerleştireceğinizi seçin ve rakibinizden önce onun pasta filosunu ‘mideye indirmeye’ bakın!

Oyun Özellikleri

  • Basit, klasik kurallar
  • Çekici grafikler
  • Eğlenceli oyun müzikleri

Geliştiriciler

Bağımsız geliştirici ekibi olarak projeleri kendi çocuklarımız gibi ele alarak büyütüyoruz. Böylece her ayrıntıya çok önem veriyoruz. Bu oyunu da ailemize ve arkadaşlarımıza göstereceğimiz sevgi ve özenle geliştirdik.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

Sayfa başına git