Jenny LeClue – Detectivu İndir Yükle

Jenny LeClue – Detectivu İndir Yükle
19 Eylül 2019 tarihinde eklendi, 28 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Jenny LeClue gizemli, macera dolu ve büyümeyi anlatan heyecan verici bir hikâye. Durgun bir kasaba olan Arthurton’da geçen oyun unutulmaz, karmaşık karakterler ve eşsiz bir estetiğe sahip.

Seçimlerini yap ve anlatıma yön ver. Jenny’nin kaderini belirlemek yalnız sana düşmese de yaptığın seçimler bu gizemi çözmesine ve dedektif olmasına yardımcı olacak.

Annesi cinayetle suçlanan Jenny, taşıyabileceğinden fazla yükle sınanıyor ve hesapta olmayan bir maceraya atılarak olayların iç yüzünü öğrenmeye çalışıyor.

Çok geçmeden pastoral Arthurton kasabasının göründüğü gibi olmadığını ve gizli güçlerin ne pahasına olursa olsun gerçeği öğrenmesini engelleyeceğini fark ediyor. Gerçek katili bulmak ve annesinin adını temize çıkarmak için tüm çıkarım yeteneklerinden faydalanması gerekecek.

Ufak tefek kahramanımız adalet arıyor:

Jenny gerçeğin peşinde, keskin gözlü, sezgileri güçlü, muhteşem bir genç dedektif. Diyalog sahnelerinde etrafını inceleyen, başkasının gözden kaçırabileceği herhangi bir ipucu elde etmek için karşısındakini gözlemleyerek suçlu mu masum mu olduğunu anlamaya çalışan biri.

Gizemlerle dolu özenle işlenmiş bir dünya:

20. yüzyılın estetiğine sahip, nostaljik ve her köşesi esrarla dolu, zarif, elle çizilmiş bir dünya. Etkileşimde bulunulabilecek pek çok şey ve her şeyi didik didik eden oyuncular olayların içyüzünü anlayacak, sırlar ve mizahla ödüllendirilecek.

Seçimlerinin önemli olduğu hikaye içinde bir hikâye:

Jenny LeClue aile, kayıp ve kimlik temalarının işlendiği, zengin bir anlatıma sahip bir hikâye. Jenny’nin maceralarının "yazarı" Arthur K Finklestein anlatıcı ve rehber olsa da varlığı aynı zamanda Jenny’nin hikâyesinin anlatımını değiştirecek seçimler yapmanı sağlıyor. Bu seçimler Finklestein’ın kendi hikâyesini dahi etkileyebiliyor.

Çeşitli Karakter ve Konumlar::

Arthurton’un terk edilmiş madenler, unutulmuş mezarlık, Hiçbiyer Gölü ve Gumboldt’un Kütüphanesi gibi yerler içeren geniş dünyasını keşfet. Jenny gerçeği aradığı macerasında ona yardımcı ya da engel olacak, ilgi çekici ve şüphe uyandıran karakterlerle tanışacak.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

Sayfa başına git