Interplanetary: Enhanced Edition İndir Yükle

Interplanetary: Enhanced Edition İndir Yükle
6 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 519 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Interplanetary, kozmik ölçekte geçen tur tabanlı bir strateji topçu oyunudur. Kendi gezegenini geliştirip devasa yaylım ateşlerini kullanarak galaktik bir savaş alanında, sıra sıra muharebe et.

Bu silah yarışında her gezegen giderek artan güçlü silahlar geliştirir. Dev raylı top bataryaları, her gezegenler arası cephaneliğin bel kemiğidir. Ancak zaferin anahtarı, füzelerin ve hassas füzelerin kurnazca kullanılmasında yatıyor olabilir. Stratejik inşa düzenleri, yükseltmeler ve savunma yapıları, hayati öneme sahip tertibatlarını avantaj sağlayana kadar ayakta tutabilir. Ancak herkesin yok olup ortada sadece tek bir kişinin kalması sadece an meselesi.

Bazen en büyük düşmanın, bizzat gezegen sisteminin kendisidir! Öngörülemez yerçekimi değişikliklerin seni yenik düşürmesine izin verme! Çevreni gözlemle ve avantaj sağlamak için kullanarak düşmanlarını Taş Devrine geri gönder!

Başlıca Özellikler

● Aynı cihazda veya çevrimiçi maçlarda arkadaşlarına meydan oku ya da yapay zekaya karşı çatışmalarda savaş.

● Gezegeninin altyapısını inşa et ve yönet.

● Kaynak topla ve en verimli şekilde kullan.

● Giderek artan fütüristik teknolojileri araştır ve geliştir.

● Altyapılarının zayıf yönlerini ortaya çıkarmak için düşmanlarını gözetle.

● Topçu ünitelerini kullanarak gezegen sisteminde nişan al, diğer gök cisimlerinden ve yerçekimlerinden kaçın.

● Raylı topları, füzeleri ve ışınlarını ateşleyerek düşmanı ortadan kaldır, gezegen sistemini uygarlığın adına ele geçir!

Interplanetary: Enhanced Edition, asıl Interplanetary’nin revize edilmiş sürümüdür.
Tarihi koruma ve gururla kıyaslama imkanı sunma amacıyla (umarız), artık destemeyken orijinal oyunu, Enhanced Edition’a dâhil ettik."

Enhanced Edition özellikleri şunlardır: Çevrimiçi Yapay Zeka Botları, Eliptik Yörüngeler, Hızlı Hedef Modu, Yeni Binalar, masa düzeyinde dengeleme, genel düzeltmeler ve iyileştirmeler.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

Sayfa başına git