HOUND İndir Yükle

HOUND İndir Yükle
19 Kasım 2019 tarihinde eklendi, 52 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Hayatı boş bir boşluğa boşaltın ve büyüdükçe izleyin, sizin seçtiğiniz bir dünyaya dönüşün. Tek amacın sofistike bir ekosistem yaratmaktır – vahşice avcı bir avcı dünyası veya huzurlu bir bahçe; konuşabilen akıllı bir türü veya yıldızları tüketen bir süper organizmayı üretir. HOUND ile istediğiniz dünyayı yaratırsınız.

HOUND oyun basit: boş bir dünya ile başlayın, ekosisteminizi yapın, ilk organizmanınızı tasarlayın ve boşluğa atın. HOUND’un gelişmiş yapay zekası (AI), yaratılışınızı analiz eder, güçlü ve zayıf yönlerini bulur, sonra dünyanıza rekabet verir. Hayatın gözler önüne çıktıkça izle – kelimenin tam anlamıyla; Yaratıklar üç boyutta var, bacaklar, kanatlar ve iletişim geliştiriyorlar. Organizman hayatta kalabilmek için savaşacak, olumlu mutasyonları ve gittikçe daha karmaşık olan yaşam biçimlerini uyaracaktır.

AI, doğal seleksiyon ve genetik mutasyonu hızlandırır, böylece dünyanız binlerce yerine birkaç gün içinde gelişecektir. Yaptığınız her hareket sonucu değiştirir – AI ile iletişim yoluyla yeni organizmalar ekleyebilir, çevreyi ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Saçmalık AI ile çalışmak verimli bir ortaklık ya da acımasız bir rakip olabilir.

Başvurunuz, bir global genetik veritabanı ve küresel bir ekosistem oluşturan bir ağın parçası olacaktır. AI başlangıçta boş, ancak ağ büyüdükçe algoritmalarla kendini geliştiriyor, bireysel simülasyonlarınıza uyacak şekilde seçilmiş olacak ve zamanla oyununuz sadece bir evrim simülatöründen daha fazla olacaktır, çünkü dahili sinir ağı Mutasyon ve genetik rekombinasyon yasalarını öğrenir.

KENDİNE BAŞARI, başarıları kazanmak ya da dayak düzeyinde değil. Başarı, programı kontrol ederek, patlayan bir hayat akışını barındırarak ve stabilize ederek mükemmel dünyanızı yaratmanızı sağlar.

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP Service Pack 3
  • İşlemci: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB NVIDIA GeForce 8600 GTS
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card
  • İlave Notlar: Mouse, Keyboard
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git