Hide Or Die İndir Yükle

Hide Or Die İndir Yükle
1 Ağustos 2019 tarihinde eklendi, 79 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

GENEL

Hide or Die, karanlık tarafından bozulmuş bir dünya düzeninde oynanan büyük ölçekli bir çok oyunculu korku oyunu. Düzinelerce oyuncu uzak sığınaklarda gizlenen ve elde kalan en son kaynaklarına tutunan hayatta kalanlar rolünü alıyor. Onların hızlı olması, terk edilmiş çıkartıcıların yerini tespit etmesi, onları etkinleştirmesi ve karanlık onları tam olarak tüketene kadar kaçması gerekiyor. Oyun ilerlerken, karanlık en güçlü hayatta kalanları bile bozacak, onları tek amacı geri kalanları öldürmek olan güçlü ve korkunç katillere dönüştürecek. Karanlık dünyaya hakim olduğunda, en karanlık oyuncuların Seçilmişler olduğu kabul edildi ve onlara geriye kalan oyuncuların tek olası kaçış yolu olan üç sığınaktan birini koruma rolü verildi. Katillere bir servet vaadeden bu insanlıktan uzak bitirme oyununda, yoğun bir son dakika kaçışı sırasında bir öldürme cümbüşü ile Seçilmişler devreye giriyor.

KİLİT ÖZELLİKLER

Büyük Ölçek
Karanlık onu bozana kadar bir zamanlar sakin ve huzurlu bir yer olan Bale İlçesi 1,2km bir dünya. Akıbeti keşfedecek ve insanların onunla nasıl başettiğini göreceksiniz. Bazıları tarikatlara katıldı ve karanlığa övgü yağdırdı, bazıları ise bunların neden olduğunu ortaya çıkarmaya çalışırken aklını kaçırdı. Hayatta kalanlar sadece sığınaklarda güvenli bir cennet bulan insanlar. Uçuş 36A-15’in çakılma yeri, Hawksbill Dağı ve Sapkın Dini Tören Alanı gibi çok sayıda keşfedilecek yer var. Diğer şeylerin yanında bu alanlar, Bale İlçesinde ne olduğunu anlamaya yardım edecek.

Benzersiz Terör
Hide or Die en başından korku verecek şekilde tasarlandı ve hayatta kalmanın zor, ölümün kalıcı olduğu bir oyun, etrafınızdaki dünyada hiçbir zaman rahat hissetmeyeceğiniz bir duruma yerleştirileceksiniz. Ruhsal olaylar oyuncuları sınıra itiyor, çok sayıdaki avcı ve düşman, direkt etkileşimleri son derece gergin bir hale getiriyor. Bu acımasız dünyada yapılacak bir hata sonunuzun gelmesi için yeterli.

Esnek Koruma Alanlı Oyun
Bale İlçesi öngörülemeyen bir koruma alanı dünyası, oyuncular burada adapte olmaya zorlanıyor ve oyundaki kararlarınız önceden belirlenmeyen kararlar. Nasıl oynayacağınıza, baskıya nasıl karşılık vereceğinize ve zaferin peşine nasıl düşeceğinize karar vermek size kalmış. Sinsi bir şekilde oynamak ve sayısız gizlenme noktasını kullanmaktan, bulabileceğiniz herhangi bir saldırı öğesi ile avcıyla kafa kafaya dövüşmeye ve hatta bir sonraki kurban için kana susamış kovalamacada avcılara katılmaya kadar her şey mümkün.

Karanlığın Toplanması
Karanlığın toplanması çok sayıda yolla yapılabilir, oyunda size en uygun olan seçenekler sunuluyor. Bunlar çıkartıcıları bulmak ve hayatta kalanları kovalamak, onları öldürmek ve onların düşen karanlıklarını biçmek amacıyla bir avcı olmak için ödüller kazanmak amacıyla bulmaca türü görevler yerine getirmeye kadar değişiyor. Bu büyük ölçekli deneyimde kendinize nasıl muamale edeceğinize siz karar veriyorsunuz. Oyuncuların karanlığı arttıkça, sunucudaki herhangi bir avcı için daha büyük bir hedef oluşturacaklar, bu da oyuncuları çok zor durumlara düşürecek, oyuncular oyun içi sıralama panosunda yukarıya doğru tırmanırken çekişme daha da çok artacak.

Yağmalama
Bale İlçesindeki arayışlarda yağmalama fırsatları her keşfedilebilir alanda bulunabilir. Bu ölümcül dünyada savunma için kullanmak amacıyla savunma amaçlı öğelerden, güçlü ateşli silahlara ve hatta askeri deneylere kadar her şey bulunabilir. Karanlık ve Krediler gibi diğer öğeler karakter avantajlarınızı yükseltmek ve geniş yelpazeli kozmetiklerin kilidini açmak için kullanılabilir.

Anlamlı İlerleme
Karanlık boşuna toplanmıyor; toplanan Karanlığı kullanarak oyuncular karakterlerini, avcılara ve hayatta kalanlara tamamen yeni kabiliyet setleri sunan yeni avantajlarla yükseltebilirler. Karakter başına üç avantaj ile oyunu, ölümden nasıl kaçınacağınızı ve onunla nasıl başedeceğinizi tamamen değiştiren yeni avantaj kombinasyonlarını oluşturabileceksiniz.

Çok Sayıda Avcı
Sürümdeki 3 avcı ve 2019 yılı için üretim aşamasında olan 4 ile avcı ile, her karakter herkesin oyun tarzına hitap edebilecek benzersiz ve farklı bir deneyim sunuyor. Uzun menzilli avcılardan ilave boyutlu teröristler arasında değişen bu karakterler sebebiyle hayatta kalanlar mutlak ölümleriyle yüzleşmek istemiyorlarsa parmak uçlarına basarak yürümek zorunda kalacak.

Takım Çalışması ya da Aldatma
Takım çalışması, hayatta kalanlarla güçlerinizi birleştirerek ve hızlanarak avcılarla kafa kafaya savaşmanın en elzem yolu olabilir. Ancak, bir avcı olma fırsatı herkesin elindeyken, takım arkadaşlarınızın ne kadar güvenilir olduğunu ya da ne yapacaklarını ve mükemmel fırsatı yakaladıklarında size saldırmayacaklarını asla bilemeyeceksiniz.

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 780 equivalent or greater
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 equivalent or greater
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git