Guns, Gore and Cannoli 2 İndir Yükle

Guns, Gore and Cannoli 2 İndir Yükle
2 Mart 2018 tarihinde eklendi, 353 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

1940’lara hoş geldin. Avrupa savaşın yıkımına uğramış durumda, ABD muharebe hazırlığı yapıyor ve mafya her zamanki gibi iş başında. Fakat bu sefer çok ileri gittiler, Vinnie için bile.
Guns, Gore & Cannoli 1’deki Thugtown Massacre’ın son bölümünde ne olduğuna dair çarpıcı gerçeği öğrendikten sonra savaşa gitmeye hazırlan.

"Tam burada işim bitti derken seni geri çağırıyoruz!"

HİKAYE
Yıl 1944, Avrupa’daki savaş sona ermek üzere. Vinnie’nin, Thugtown Massacre’dan sağ kurtuluşunun ardından 15 yıl geçti. Fakat geçmişin yarım kalan işleri su yüzüne çıkmaya başlayarak Vinnie’yi Avrupa’daki 2. Dünya Savaşı meydanlarına kadar sürüklüyor. Tıpkı bir köpek gibi Vinnie’yi takip eden ve tüm dostlarını düşmanı haline getiren kişinin kim olduğunu öğren.

TEMEL ÖZELLİKLER
İlk oyundaki müthiş ve sürükleyici gangster hikayesi Guns, Gore & Cannoli 2 ile devam ediyor. Üstüne üstlük, hepinizin sevdiği yüksek hızlı aksiyonu da unutmadık. Şu özellikleri oyuna ekleyerek en iyiyi daha da iyi hale getirdik:

 • Gelişmiş karakter hareketi
  Vinnie’nin hareket özellikleri büyük oranda geliştirildi. 360 hedef alma, çifte zıplama, tekme, uçan tekme, yuvarlanarak sıyrılma, takla atma, çifte silah ve silah seçim tekerleği.
 • Sefer modu
  Guns, Gore & Cannoli 2’de aksiyon, mizah ve animasyonlu ara sahneler içeren tekli veya çoklu oyunculu tam sefer modları bulunur.
 • Zengin içerikli ortam
  Sanatçılarımızın 2B oyunlarda yeni bir çığır açacak, sürükleyici, atmosferik arka plana sahip, kusursuz animasyonlu ve müthiş özel efektli bir çalışma yapması için ellerinden gelenin en iyisini yapmasını sağladık. Duvarları yıkmak, fıçıları patlatmak, kutuları düşmanların kafasına düşürmek, arabaları havaya uçurmak ve hatta düşmanlarını kapıların ardından tekmelemek için bulduğun fırsatları değerlendirmeyi kaçırma. Düşmanlarını roketatarınla vurduktan sonra oyuncak bebek gibi havaya uçuşlarını seyretmenin tadını çıkar.
 • Sürükleyici dünya ve zaman aralığı
  2. Dünya Savaşı’nın Avrupa’daki savaş meydanlarında gez. Guns, Gore & Cannoli’nin tüm seviyelerinde 1940’ların izleri var. Oyun tüm kareleri sanki 2. Dünya Savaşı döneminden alınmış birer resim izlenimi veriyor. Arabalar, mobilyalar, içki kulüpleri, müzikler, propaganda posterleri, sokaklar ve silahlar tamamen 1940’ların sarsıntılı havasını yansıtıyor.
 • Çevrimiçi ve yerel Ortaklaşa mod
  Siperlerde tek başına ölmek istemiyor musun? Pekala, o zaman 4 kişilik ekibini kur ve ortalığı yakıp yıkmaya başla. Bu tamamen yeni ve inanılmaz zevkli arcade tarzı ortaklaşa aksiyon oyununda Nazilere, zombilere, canavarlara, gangsterlere, polislere, askerlere, tanklara, denizaltılara ve daha fazlasına karşı savaşırken ister Vinnie olarak tekli sefer modunda ister en fazla üç arkadaşınla ortaklaşa modda oyna. Düşman mafya üyesi dalgalarına karşı hayatta kalabilmek için takım çalışması oldukça önemlidir.
 • Mizah
  Adın Vinnie Cannoli değilse ve tüm sorunları alaya alıp güzel bir katliamdan sonra tek satırlık hazır cevaplar vermiyorsan "savaş bir cehennemdir" denebilir. Guns, Gore & Cannoli 2 hem oynaması hem de izlemesi oldukça zevkli bir deneyim sunacak. Komik replikler, ölüm çığlıkları, muzip diyaloglar ve gülünç düşmanlar bu şiddet dolu ölüm simülatörünü oynarken yüzünde bir tebessüm bırakacak.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

Sayfa başına git