goalunited PRO – football manager for experts İndir Yükle

goalunited PRO – football manager for experts İndir Yükle
20 Mart 2017 tarihinde eklendi, 588 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Futbol için.

Her zaman antrenörden daha iyi bilen herkes için. "Doldur Boşalt" taktiğinde tebessüm eden stratejistler için ve başka bir yoldan gitmeyenler için. Her bir transferi çarpan bir kalple takip edenler için ve yanlış renkleri tutacağına karda çıplak koşmayı tercih edenler için. En iyi başarılar hikayeler için evden 10 saatlik otobüs yolculuğuyla gelenler için.

Futbolun toptan çok daha fazlası olanlar için. Senin için!

goalunited PRO’dan ne bekleyebilirsin

goalunited PRO’da tüm menajerlik yeteneklerine ihtiyacın olur. Binlerce oyuncuya karşı tamamen ücretsiz ve gerçek zamanlı, online olarak mücadele edersin. Sayısız strateji ve pratikte sınırsız oyun derinliği ile bitmeyen meydan okuma kaynağı sunar. Hazır mısın?

Gerçek rakiplerle sınırsız oyun derinliği

Sadece 11 oyuncuyu yerleştirip diziliş ve taktik ayarlayarak bitirmek senin için yeterli değilse, doğru yerdesin. Dünya sınıfı bir kulüp oluşturmak istiyorsan, stadyumunu dünya sınıfı bir arenaya dönüştürmek zorundasın. Bu ayrıca paf takımın ile çalışman, antrenman planlaman ve rakiplerini analiz etmen anlamına da gelir.
Gerçek zamanlı transfer piyasasında en iyi oyuncular için ve en sonunda da şampiyonluk için seninle mücadele edecek binlerce menajer var.

Lig sistemi ve uluslararası yarışmalar

30’dan fazla lig ağacından birini seç. Lig maçları haftada iki sefer oynanır. Gerçek zamanlı maçlarda yeteneklerini göster ve şampiyonluk için puanlar topla. Çok mu kolay? Ulusal kupada, kazandığın her maçla verilen ek ünvan kazanma şansın vardır. Dünyadaki en iyiyi yen ve takımınla üçünü de kazan.

Kadro, antrenman ve diziliş

Mükemmel takım senin ellerinde. En iyi oyuncular sadece fiziksel durumlarıyla belirlenmezler, ayrıca doğru karakterde olmaları ve özel yetenekleri de vardır. Eğer işin uzmanlarını veya dengeli oyuncuları istiyorsan, buna antrenmanda karar verirsin.
Ayrıca dizilişte de seçim senindir. Farklı dizilişler, atak veya savunmacı taktikler, yüksek veya düşük kendini adama seviyeleri senin maça kendi kişisel tarzını koyma şansını sunar. En iyi oyuncuları mı yerleştireceksin, yoksa en iyi takımı mı?

Stadyum kompleksi, paf ve online transfer piyasası

Ahşap tribünler veya futbol mabedi, basit antrenman sahası veya paf akademisi, atıştırmalık yer veya restoran? Sadece yatırım sana büyük kazandırır. Kendi paf takımından yarının yıldızlarını bul, onları geliştir ve ana takımından onlara yer ver. Takımının bir dünya yıldızına mı ihtiyacı var? Sorun değil! Online transfer piyasasında hem genç yıldızları, hem de takımının posteri olabilecek yaşı ilerlemiş ustaları bulabilirsin. Ancak dikkat et: Yıldızlara ulaşacak tek menajer sen değilsin. Doğru iç güdü ve akıllıca pazarlıklar seni daha ileriye taşıyacaktır.

Finans, çalışanlar ve ticaret

Kulübün finansı tamamen senin kontrolün altında. En uygun sponsorları bul, yatırımları güvenceye al ve doğru çalışanları işe al. Antrenörünün doğru bir planı var mı? Doktorun ve fizyoterapistin oyuncularını iyi durumda tutmaya hazır mı? Paf antrenörün senin için kaç yetenek bulabilir? Takımını kimin daha ileriye taşıyacağına ve kimin değiştirileceğine sen karar verirsin.
Kendi hatıralık eşyalarını üret: Atkılar, bardaklar, saatler ve çok daha fazlası. Taraftarların takımlarını gururla göstermek istiyor

Canlı yayın, maç raporu ve 1’e 1

Canlı yayında maçlarını takip edebilirsin ve devre arasında değişiklik yapmak istersen hamleni yapabilirsin. Maçlarını izle, maç raporlarını analiz et ve sıradaki maç için doğru kararları ver. Eğer yakında başka maç yoksa bile, gol açlığını giderebilirsin. Bir arkadaşına meydan oku, rastgele bir menajerle mücadele et ve 1’e 1 meydan okumalara hakim ol. Ödüller, kupalar ve sınırsız ihtişam seni bekliyor. Yenilemez bir takım oluşturabilir misin?

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8.1 Classic or Windows 10
  • İşlemci: 2.33GHz or faster x86-compatible processor, or Intel Atom™ 1.6GHz or faster processor for netbook class devices
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 128MB of graphics memory
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı:
  • İlave Notlar:
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi:
  • İşlemci:
  • Ekran Kartı:
  • Ses Kartı:
  • İlave Notlar:
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git