Ghosts ‘n Goblins Resurrection İndir Yükle

Ghosts ‘n Goblins Resurrection İndir Yükle
16 Mayıs 2021 tarihinde eklendi, 12 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Ghosts ‘n Goblins Resurrection ön sipariş bonus içeriği:
Ghosts ‘n Goblins Resurrection Special wallpaper & Mini soundtrack set

Bu nostaljik fakat tamamen yeniden tasarlanmış hikaye kitabı dünyasının gözlerinin önünde hayat bulmasını seyret.

Ghosts ‘n Goblins ve Ghouls ‘n Ghosts’un izinden giderek tamamen yeni bir şey yaratan Resurrection, adının hakkını veren bir oyun.

Sakın aldanma, bu eşsiz hikaye kitabı dünyası, her ne kadar göz kamaştırıcı olsa da önceki oyunlara bir aşk mektubu tadındadır ve hayranlarının bekleyebileceği aynı cezalandırıcı tarzı sürdürmektedir. Yani oraya çık ve hünerlerini test et çünkü ok yaydan çıktı!

Hikaye

Evvel zaman içinde…

Hikayemiz uzaklarda, güzelliğinin eşi benzeri olmayan bir diyarda başlıyor.
Şövalye Arthur ve prenses, öğlen güneşinin tadını çıkarıyormuş.
… Fakat aniden bir terslik oluvermiş, kasaba alevlere teslim olmuş,
karanlık bir bulut ortaya çıkmış ve sarayın üstüne çökmüş.

Sonra gölge daha da ileriye uzanmış, ta ki Gölge Ağaç kahinine kadar gelmiş.
Ağacın rengi solmuş ve canlılığı en kötücül güçler tarafından çekilip alınmış.
Tüm bu karmaşa yaşanırken İblis Lordu da şerrini devreye sokmuş.
Arthur’un arkası dönükken prensesi tıpkı planladığı gibi kaçırıvermiş.

Arthur, masum prensesini kurtarmak için aceleyle zırhını kuşanmış.
İblis Diyarı’na yol almış, iblisler ayağını denk alsa iyi olur.

Oynanış

Tıpkı öncülerinde olduğu gibi Ghosts ‘n Goblins Resurrection’da da herkesin keyifle kullanabileceği basit kontroller bulunuyor. Modern teknoloji ve oyun tasarımı felsefesi ile hayat bulan bu büyüleyici dünyada benzersiz düşmanlarla dolu tuhaf ve ürkütücü aşamalarda savaşırken bu kontrolleri kendi lehine kullan!

Ghosts ‘n Goblins, açıkçası biraz zor. Bu oyunun ödün vermeyen zorluğu, seri için belirleyici bir özellik oldu ve Resurrection da bu mirasa saygı gösteriyor. Öleceksin, sonra bir daha öleceksin ama düşmanların hakkında daha fazla şey öğrenip stratejilerini geliştirirken her denemeyle üstünü silkeleyip daha iyi olacaksın. Zorlanacaksın ama aynı zamanda nihayet galip geldiğinde zaferin tadını da alacaksın. İşte Ghosts ‘n Goblins böyle bir şey.

Resurrection’da Arthur, her biri kendine has özelliklere sahip 8 çeşit silah edinebilir. Düşmanlarını eski zamanların favorileri olan Mızrak ve Hançerle devir, Çekicinle düşmanlara şok dalgaları fırlat ya da istersen yerden bir Dikenli Top göndererek karşındakileri yere ser! İblis Diyarı’nda ilerleme planını oluştururken bunları ve daha fazlasını kendi lehine kullan!

Geniş silah cephaneliğinin yanı sıra Arthur ayrıca önemli büyü ve beceriler öğrenebilir. Gök Gürültüsü Fırtınasını kullanarak dört yöne doğru bir yıldırım sağanağı gönder ya da Kuşanma becerisini öğrenerek Arthur’un envanter alanını genişlet ve daha fazla silah taşı. Bunlara benzer daha bir sürü özellik var, stratejilerinde mutlaka büyü ve beceriler için de yer aç!

Prensesi evine sağ salim geri getirmek için İblis Diyarı’nın zorluklarına göğüs gererken Arthur’un silahlarından, büyüsünden ve becerilerinden en iyi şekilde yararlan. Sahip olduğun tüm metaneti kullan, zira buna ihtiyacın olacak!

Mücadelelere tek başına girerek zorlukların üstesinden gelme eğlencesine odaklanan tek oyuncu modunun yanında Arthur’a ayrıca macerasında destek karakterleri olan Üç Bilge Adam tarafından yardım edilebilir. Bu oyun tarzı, seride ilk defa yoğun bir iki oyunculu eşli mücadele imkanı sunuyor.

Bir arkadaşınla yan yana oynamak için iki oyun kumandası bağla.
Not: Sadece yerel ortaklaşa. Çevrim içi oyun desteklenmemektedir.

Tek oyuncu moduyla gelen terli avuçları ve beyaz parmak eklemlerini hisset ya da parti oyunu gibi eşli bir deneyimde eğlenceyi arkadaşlarınla paylaş!

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: WINDOWS® 10 (64-BIT Required)
  • İşlemci: Intel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-6300 equivalent or better
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Anticipated performance at these specifications is 720p/60FPS. If you don’t have enough graphics memory to run the game at your selected texture quality, you must go to Options > Graphics and lower the texture quality or decrease the resolution. An internet connection is required for product activation. You need a keyboard with N-key rollover for co-op play using keyboards. Monitor refresh rate needs to be set at 50Hz or higher.
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: WINDOWS® 10 (64-BIT Required)
  • İşlemci: Intel® Core™ i7-3770 or AMD FX™-9590 equivalent or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 480 with 8GB VRAM
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Anticipated performance at these specifications is 1080p/60FPS. An internet connection is required for product activation. You need a keyboard with N-key rollover for co-op play using keyboards. Monitor refresh rate needs to be set at 50Hz or higher.
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git