Founders’ Fortune İndir Yükle

Founders’ Fortune İndir Yükle
19 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 78 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

(Çeviri topluluk tarafından yapıldı.)

Koloninizi kurun

Koloniciler adaya geldiklerinde üzerlerindeki kıyafetlerden başka bir şeyleri olmaz. Kontrolü elinize alın ve onlara malzeme toplamalarını ve duvar, zemin ve mobilya yapmalarını söyleyin.

Önceden tanımlanmış binalarla sınırlı değilsiniz! Kendi evlerinizi tasarlayın ve zevkinize göre stillendirin. Her zaman hayalini kurduğunuz yerleşimi oluşturmak için kullanabileceğiniz düzinelerce inşaat ve mobilya öğesi var!

Kolonicilerinize iyi bakın

Koloniciler senin önceliğin. İlk başta, onlara yalnızca yiyecek ve barınak sağlamalısınız. Ama dünya tehlikelerle dolu! Bir enfeksiyon en güçlü savaşçı için ölümcül olabilir ve bir veba, koloninizi tamamen yok edebilir.

Koloniciler olaylara duygusal tepki verir, mutlu ya da üzgün olarak, ve davranışlarında bunu yansıtır. Mutlu koloniciler üretkenliklerini artıracaklar – Mutsuz koloniciler öfke nöbeti geçirebilirler.

Öfke nöbetleriyle baş etme

İdeal bir hayatta, bütün isteklerin gerçekleşir, en azından Toni’nin düşündüğü bu. Yerine getirilen dilekler, bir yerleşimcinin iyi bir ruh hali olmasına, aksine ise açlık, yaralanmalar, sıkıcı konuşmalar ve hatta kabuslar bile kendisini kötü hissettirmesine neden olabilir.

Yerleşimcilerinizin ihtiyaç ve isteklerini çok uzun süre görmezden gelirseniz, onlardan birinin tepesi atabilir öfke nöbetine girebilir.

Bu noktada, tüm bahisler kapalı…

Çiftliğini Ayarla

Yiyecekler önemlidir. İyi yemek yerleşimcileri mutlu eder, kötü yemek yerleşimcileri hasta eder, çok az yemek yerleşimcileri yavaşlatır ve yemekler bittiğinde de yerleşimciler ölür.

Çeşitli mevsimlik ürünler yetiştirin ve onlardan lezzetli yemekler yapmak için bir mutfak kurun. Kış mevsimi başlamadan önce stok yapmayı unutmayın ve aç bir böcek sürüsü tarlalarınıza indiğinde hızlı davranın

Kışı Atlatma

Sahip olduğunuz zamanı kullanın ve yeterli miktarda yiyecek bulunduğundan emin olun, çünkü kış geliyor. Umalım ki, yemekleri yarım rasyonla sınırlamak zorunda kalmazsınız, çünkü bu yerleşimcilerinizi zayıflatacaktır.

Tedarikler azaldığında ve dondurucu soğuk rüzgarlar çıkarsa, umudunu kaybetmek kolaydır…

Ticaret Yap ve Zengin Ol

Zamanla, koloninin üretim yapmaya başladığı çevrede konuşulur olur. Seyahat eden yatırımcıları selamlayın ve bazı eski yazılarda iyi bir anlaşma yapıp yapamayacağınızı veya kışa hazırlanmak için ek yiyecekler alıp alamayacağınızı görün.

Üretimi sürdürmeye çalışın, böylece her zaman satılacak bir şeyleriniz olur. Olgun bir koloninin herkesi mutlu etmek için iyi maaşlar ödemesi gerekir. Eğer moral düşükse, ek fonlar küçük bir mutluluk kaynağı bile olabilir!

Teknoloji Araştırmaları

Evinizi inşa etmek uzun bir süreçtir ve ihtiyaç duyduğunuz tek şey insan gücü ve kaynaklar değildir. Akıllı yerleşimciler, yeni teknolojileri araştırmak için çok zaman harcar, böylece daha iyi ekipman, yeni mobilya ve yapı elemanlarının kilidini açar.

Bilginleri dikkatlice seçin – kişilikleri bu tür bir işe uygun değilse çok fazla ilerleme kaydetmeyeceklerdir.

Mevzilerinizi Korumak

‘Ev’ dediğiniz bu yeni yerde yalnız değilsiniz. Orada yaşayan Tikigoblinler, yerleşim çabalarınızdan o kadar mutlu değiller ve sizi durdurmak için bir ziyarette bulunabilirler.

Yerleşimcilerinizi savaş sanatında eğit ve onları sahip olduğun en iyi silah ve zırhla donat. Koloninin güvenliğini sağlamak için duvarlar ve kuleler inşa et – bu şekilde düşmanların seninle uğraşmaya çalışırken zorlanacak!

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4000
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Runs with 35 fps on my test setup with a resolution of 1376×768 and low graphic settings.
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 960
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git