Fortified İndir Yükle

Fortified İndir Yükle
29 Mayıs 2019 tarihinde eklendi, 46 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Fortified’da, Marslı robotların istilasını durdurabilmek için hem strateji hemde reflekslerinin sınırlarını zorlayacaksın. Robotlara karşı dört karakterden birini seçip soğuk savaş döneminin silahlarını kullanacaksın. İnsanlığın son umudu olan roket silolarını korumak için caddeleri mayınlarla, askerlerle, tuzaklarla ve savunma yapılarıyla korumaya çalışacaksın. Dünyayı kurtarmak için dört kişi beraber oynayabilir yada kendi başına deneyebilirsin.

  • Kalıpları zorlayan aksiyon – Fortified strateji ve aksiyonu birleştiren, eşsiz bir oyun. Bir yandan savunma yapıları inşa ederken diğer yandan caddelerde robot avlayacaksın ve askerlerine emirler yağdıracaksın.
  • Retro Bilim Kurgu – Kendini 1950’li yılların bilim kurgu çizgi romanlarının dünyasında bulacaksın. Marslı robotlara karşı aksiyon ve eğlence dolu bir macera seni bekliyor.
  • Savunma Stratejisi – Caddeleri askeri yapılar ve tuzaklarla döşeyerek robotların nefes almasına fırsat vermeyeceksin.
  • Çizgi roman karakterleri – Çizgi roman karakterlerinden esinlenmiş dört kahraman senin seçimini bekliyor; Roketiyle uçan bilim kadını, çifte tüfeğiyle fırtınalar estiren uzak kovboyu, gizli servis ajanı, ve yakışıklı çavuş.
  • Dört kişilik co-op oyun – Fortified’ı kendi başına yada 1, 2, yada 3 arkadaşınla beraber toplam dört kişiye kadar beraber oynayabilirsin. Aynı takımda robotlara karşı sizi dayanışma ve strateji başarıya taşıyacaktır.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git