Football Manager 2021 Touch İndir Yükle

Football Manager 2021 Touch İndir Yükle
10 Ekim 2020 tarihinde eklendi, 6 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Hız için bir miktar derinliği takas etmenize rağmen Touch, hala tüm simülasyon deneyiminin ustalığını ve kalitesini barındırmaktadır.

Dünyanın dört bir yanındaki en iyi liglerin ve ülkelerin tümü dahil edilmiştir ve oyuncu arayışınız ve alımınız, 500.000’den fazla aktif gerçek oyuncuyu içeren dünyanın en büyük oyuncu veri tabanı tarafından desteklenmektedir.

Taktiksel ön ayarlar sizi başarıya hazırlar ve futbol dünyasındaki en popüler dizilişleri içerir. Ayrıca, daha fazla kontrol ve kişiselleştirme amacıyla bireysel tarzınızla ve tercihlerinizle imzanızı atmak için özel bir ayar mevcuttur.

Maç Günlerinde taç çizgisinden aksiyonun keyfini çıkarabilir veya sonucunuzu simüle ederek ve önemli noktaları atlayarak aksiyondan tamamen uzak durabilirsiniz. Sezonları hızlıca oynamak, zamanınızı süperstarları almaya ve keşfedilmeyi bekleyen binlerce genç yeteneği ortaya çıkarmaya odaklanmanızı sağlar. Sürecinizi hızlandırarak genç oyuncularınızın elit olmasını izlemek için çok beklemenize gerek kalmayacak.

Mücadele Modu, çeşitli hazır denemeler ve deneylerle ayrıntılara daha da özel bir yaklaşım sunar. Sezonu yenilmeden bitirmeyi, sakatlanma kriziyle başa çıkmayı veya ihtimallerle savaşmayı ve sezonun son birkaç maçında küme düşmemeyi hedefleyin.

Lisans güncellemeleri, yeni özellikler ve oyun yükseltmeleri, Kasım ayında tüm Football Manager sosyal medya kanallarından duyurulacaktır. Oyunda bir adım önce olmak için bizi takip edin.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

Sayfa başına git