Fine Sweeper İndir Yükle

Fine Sweeper İndir Yükle
15 Haziran 2019 tarihinde eklendi, 101 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Fine Sweeper, Windows 3.1 ile başlayan, hepimizin aşina olduğu Mayın Tarlası oyunu serüvenine yeni bir bakış açısı getiriyor. Mayın Tarlası denen küçük, çirkin şeye hep birlikte milyonlarca saat harcadık. O modası geçmiş, işlevini yitirmiş şeyi özlüyor musunuz? İşte çözümü: Fine Sweeper, bu oyun tarzını mirası kabul ediyor ve daha nitelikli bir hale getiriyor.

Geçmişte bu oyunu kutulara tıklamaktan ibaret sananlar ve kuralları hiç bilmeyenler için oyunda öğretici bir sunum bulunuyor. Deneyimli oyuncular yeteneklerini “Klasik Mod” ile fazladan can hakkı kullanmadan sergileyebilirler. Oyununuzu normal moddan bağımsız şekilde kendiniz de özel olarak oluşturabilirsiniz. İsterseniz parkta gezinti kadar rahat bir oyun, isterseniz İstanbul’da araba sürmek kadar zor bir oyun kurun.

Normal oyun modunda bir taraftan oyunun mekaniğine sadık kalınırken diğer taraftan da aşamalar ilerledikçe oyun alanı büyür ve zorluk artar. Çaylaklara ve kıdemlilere adil bir meydan okuma sunar, düşen nesneler ilerlemenizde size yardımcı olur, artık başınıza gelen küçücük bir şanssızlık hemen “Oyun Bitti” anlamına gelmez.

Dahası Fine Sweeper artık Steam’e entegre edildi: Açılmayı bekleyen 18+1 başarım, küresel ve yerel lider panoları hizmetinizde, ayrıca nerede olursanız olun ilerlemenize devam edebilmeniz için aşamanız ve ayarlarınız Steam Cloud ile senkronize olacak.

Uyarı: Fine Sweeper oyun esnasında tahmin ve risk gerektirebilir. Özellikle yüksek aşamalarda her zaman bir şans faktörü olacaktır, elbette ki ilk tıklamanızda tehlikeli bir durum oluşmaz. İlk hamle bizden.

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/8.1/10
  • İşlemci: 2,0 GHz veya üstü
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1280×720 minimum çözünürlük, 128 MB Ekran Kartı tavsiye edilir
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c ile uyumlu
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git