Fellow Traveller Serisi İndir Yükle

Fellow Traveller Serisi İndir Yükle
3 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 49 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Otomasyonla yönetilen bir dünyada, insanlığa tutun. Los Ojos sokaklarındaki son kiralık şoförlerden biri olan Lina olarak oyna. Arkadaşın, hayatta tutunacak tek dalın kaybolmuş. Paran ve kalacak bir yerin yok. Tek yapabildiğin arabayı sürmeye devam etmek.

İnsanlarla tanış. Hikâyelerini öğren. İnsan kal!

Neo Cab uygulamasından yolcularını seçip şehir haritasında gez. Yolcuların istediği noktaya giderken onlarla sohbet ederek bağ kur. Yollarda kalmaya devam edebilmen için mükemmel puanlamanı koruman gerekiyor. Maddi ihtiyaçlarını ve yolcularının ihtiyaçlarını, duygu durumunla dengele. Senin için hangisi daha önemli? Akıl sağlığın mı yoksa yıldız puanın mı?


Yolcularınla bağ kur
Yolcularla bağ kurmanın yollarını ara. Her birinin anlatacak bir hikâyesi var.

Los Ojos’un sırlarını keşfet
Lina hayatta kalmak için arabayı sürmeye devam etmek zorunda. Savy’nin başına gelenlerle ilgili ipuçlarını topla, Lina’ya şehir haritasında ilerlerken yardım et.

Duygusal ihtiyaçlarını, yolcularınınkiyle dengele
Yolcularla girdiğin her etkileşim, Lina’nın ruh halini etkiler. Yolcuların duygu durumlarını yönetmek de sana kalmış. Lina’nın maddi ihtiyaçlarını, beş yıldızı koruma gerekliliğini ve yolcuların ihtiyaçlarını sana doğru gelen biçimde dengele.

Kendi yolunu çiz
Neo Cab’in, yolcu öyküleriyle bezeli detaylı hikâyesi Leigh Alexander, Kim Belair, Bruno Dias, Duncan Fyfe, Paula Rogers ve Robin Sloan tarafından yazıldı.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

Sayfa başına git