Faraway: Puzzle Escape İndir Yükle

Faraway: Puzzle Escape İndir Yükle
2 Ekim 2021 tarihinde eklendi, 6 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Faraway, gizemli bir çölde geçen zeka gerektiren bir macera oyunudur. 5 milyondan fazla indirilen mobil versiyonun ardından Faraway, bu güncellenmiş Yönetmenin Kurgusu versiyonu ile nihayet PC oyuncularına kapısını açıyor.

AKIL ALMAZ BULMACALAR

Eski bir medeniyet tarafından yönetilen bu bölge, özenle inşa edilmiş cihazlarla doludur. Şimdi iki ekstra seviye ile bulmacalarla dolu 20 eşsiz tapınağı keşfedebilirsiniz. Bu yerin gizlediği tüm sırları ortaya çıkarmak için onu keşfetmeniz, alışılmadık eşyalar bulmanız, kafa karıştırıcı bulmacaları çözmeniz ve değerinizi kanıtlamanız gerekecek.

SESLENDİRME

Yeni eklenen seslendirme, sizi bu çekici 3D dünyada yönlendirecek ve kendinizi Faraway’in ilgi çekici hikayesine kaptırmanızı sağlayacak.

GÜNCEL GRAFİKLER

Yeni güncellenen grafiklerle çöllerin ve antik uygarlığın kalıntılarına ait güzelliğinin tadını çıkararak saatler geçirin.

ÜCRETSİZ 360 FPS HAREKETİ

Ücretsiz 360 fps hareketi, bu etkileşimli 3D dünyanın saf güzelliğine dalmanıza ve bulmacaları uygulamalı olarak çözmenize olanak tanıyacak.

EŞSİZ FİLM MÜZİKLERİ

Sırlarla dolu harabeleri araştırırken, çölden kaçtıktan sonra bile yanınızda kalacak orijinal ve güncel film müziklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Haydi hemen bu yolculuğa atılın çünkü bu hikayede göründüğünden daha fazlası sizleri bekliyor. Tek bir soru var, gerekenlere sahip misin?

Sistem Gereksinimleri

Windows
macOS
SteamOS + Linux

Sayfa başına git