Fallen Knight İndir Yükle

Fallen Knight İndir Yükle
24 Ağustos 2021 tarihinde eklendi, 5 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Fütüristik Bir Şövalye Hikayesi

Fallen Knight’ta, Kral Arthur hikayesindeki efsanevi Lancelot’un gelecekteki torunlarından birini oynayacaksın. 49. Lancelot olarak görevin, her biri kendine ait karanlık bir geçmişe sahip altı eşsiz düşman kahramanına meydan okumak. Her hatanın cezalandırıldığı ancak her zaferinin de cömertçe ödüllendirildiği yüksek tempolu ve zorlayıcı kılıç dövüşleri içeren bir oynanış için hazır ol.

Nostalji dolu platform oyunu
Aşina olduğun ancak eşsiz bir savuşturma ve silahsızlandırma sistemi içeren bir oyun tarzının tadını çıkar. Bir Yuvarlak Masa Şövalyesi olarak öldürmek, son çare olmalı. Düşmanlarını silahsızlandırarak ve saldırılarını savuşturarak seviyeleri geçmeye devam et.

Heyecanlı ele başı savaşları
Korumaya yemin ettiğin bilgileri çalmaktan başka bir şey istemeyen devasa ele başlarını indir. Her ele başı, kendine has bir zorluğa sahiptir ve üstesinden gelmen gereken farklı bulmacalar sunar. Mücadeleye var mısın? Bir Yuvarlak Masa Şövalyesi olarak itibarının hakkını verebilecek misin?

Birden çok son
Fallen Knight, oyunu istediğin gibi oynamana izin verir. Yolculuğun sırasında gerçekleştirdiğin eylemlerinin belirlediği birden çok son var. Düşmanlarını öldürebilir veya saldırılarını savuşturup onları silahsızlandırarak bir Yuvarlak Masa Şövalyesine yakışır bir şekilde merhamet ve şeref sergileyebilirsin. Oyunu nasıl oynadığına bağlı olarak yedi farklı olası oyun ve hikaye sonundan birine ulaşırsın.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git