Fable Fortune İndir Yükle

Fable Fortune İndir Yükle
25 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 607 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Ön izlemek ve bu oyunun geliştirilmesini desteklemek için Founders Pack’i satın alın. Oyunu en iyi biçimde şekillendirmemize yardımcı olması için fikirlerinizi ve görüşlerinizi duymak bizi mutlu eder!

Founders için ÖZEL İçerikler içerir:
• 20 Kart Paketi
• Chicken Vengeant, Eşsiz Founders Kartı
• Bonus Fabled Kartı, Giant Egg

Albion’un efsanevi dünyası ve karakterlerini birleştiren koleksiyon kartları oyununda altı benzersiz Kahramandan birini hızlı tempolu ve heyecanlı taktiklerle oynayın. Fable Fortune’da kaderiniz kartlarda yazılı!

İYİ KÖTÜYE KARŞI: Savaş sırasında, Kahramanınız taraf değiştirebilir. En kuvvetli yetenekleri kullanmak ve savaşın akışını değiştirmek için İyi ya da Kötü tarafı seçebilirsiniz.

KOOPERATİF OYUN: Yepyeni kooperatif modda arkadaşınla omuz omuza destansı Fable düşmanlarıyla yüzleşin.

GÖREVLER: Karşılaşmalar sırasında görevleri tamamlayarak gerçek potansiyelinize erişin. Görevlerinizi tamamlamak için desteler yaratın ve stratejiler geliştirin, ödüller yağsın!

ALBION’A DÖNÜŞ: Her bir karşılaşma, Fable dizisinden efsanevi bir mekânda geçiyor. Crucible, Rosewood, Lychfield Graveyeard gibi pek çok mekânı yeniden ziyaret edeceksiniz.

GERÇEK REKABET: PvP liglerinde ve oynanışın değişebildiği özel etkinliklerde yarışın. Başarmak için taktiklerinizi ve kartlarınızı iyi kullanın!

Fable® içeriği ve malzemeleri Microsoft Corporation Telif Hakları 2017 Microsoft Corporation lisansıyla yeniden üretilmiştir.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git