Extreme Exorcism İndir Yükle

Extreme Exorcism İndir Yükle
17 Haziran 2019 tarihinde eklendi, 69 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Extreme Exorcism, her hamlenizin daha sonra sorun olarak karşınıza çıkabildiği doğaüstü bir platform oyunudur.

Extreme Exorcist Mae Barrons olarak oynayıp sınırları zorlayın. Başka hiçbir şey ve hiç kimse perili bir evin hayaletlerinden kurtulmayı başaramazken Mae’nin doğaüstü becerilerine başvurulur.

Bu hayaletlere geleneksel yöntemler sökmez. Mae, onların yerine, roketatardan jilet gibi keskin bumeranglara kadar, hayalet avcısı silahlardan oluşan ölümcül bir cephaneyle donanarak görevinin başına geçer.

Ayrıca, bunlar ortalama düzeyde hayaletler değildir. Her turun sonunda bir hayalet ortaya çıkar ve önceki turda gerçekleştirdiğiniz her hamleyi taklit eder. Ne kadar uzun süre hayatta kalırsanız, oyun da sınırları o derece zorlar.

Perili evin 10 ürkütücü alanında kesintisiz hayalet imhasına katılın. Her oda şeytani tehlikelerle doludur. Balkondaki rüzgâra ve mutfaktaki ateşe meydan okuyarak mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalın.

Şeytani yerel çok oyunculu bu oyunda, 3’e kadar arkadaşınızla işbirliği ya da ölüm maçı modlarında oynayabilirsiniz. 50 benzersiz zorluk düzeyinde, en cesur Extreme Exorcist bile sonuna kadar sınanıyor.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

Sayfa başına git