ERNESTINE Serisi İndir Yükle

ERNESTINE Serisi İndir Yükle
2 Aralık 2021 tarihinde eklendi, 10 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Arkeolojik bir araştırma sırasında antik bir tapınakta kapalı kalan Monsieur BAM, tarihin tozlu sayfalarına gömülmüş bir uygarlıktan kalma bilmeceleri çözerek dışarı çıkmanın bir yolunu bulmak zorunda.

Monsieur BAM’ın İlginç Yolculuğu bir platform ve izometrik bilmece oyunudur. Mekanik özellikleri Sokoban’a benzeyen Mösyö BAM, olağanüstü ve özgün nitelikteki iki boyutlu ortamlara üç boyut özelliklerini ekleyerek bu temaya sadık kalıyor.

  • EGZOTİK MACERA:Bir arkeoloğun macera dolu günlük yaşamına dahil olun ve medeniyetten uzak bir ormanın içinde gizli kalmış bu gizemli tapınağın derinliklerine doğru yolculuğa çıkın.
  • ŞEYTANİ BİLMECELER: Dışarı çıkmanın yolunu ararken antik bir uygarlığa ait bu bilmecelerin cevabını bulabilir misin? Yoksa bu tapınağın sana mezar olmasına izin mi vereceksin?
  • Monsieur BAM ÇOK GÜÇLÜ! Hiçbir şey seni durduramaz; güçlü kaslarınla etrafındaki nesneleri kaldır, yerini değiştir hatta parçala. Görünüşe göre kütüphanede binlerce ağır kitabı kaldırarak geçirdiğin geceler işe yarıyor.
  • HEPSİNİ TOPLA: Dikkatli ol! Bilmeceleri çözmenin karşı konulmaz cazibesine dayanamayıp bu antik tapınaktaki TÜM gizemleri ve sırları çözmeye kendini kaptırabilirsin.
  • SADECE OYNA: Tek başına ya da arkadaşlarınla birlikte paylaşımlı ekran üzerinden istediğin zaman oynayabilir veya ara verebilirsin. Monsieur BAM ölümsüz olduğu için bu oyunda kaybetmek diye bir şey yok. O yüzden eğlenmene bak!

Sistem Gereksinimleri

Windows
macOS
SteamOS + Linux

Sayfa başına git