DIY MY LADY İndir Yükle

DIY MY LADY İndir Yükle
9 Nisan 2021 tarihinde eklendi, 3 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

DIY MY LADY (PC sürümü); AI, Sandbox ve AR teknolojilerini birleştiren yaratıcı bir oyundur.

Bu oyun, PC’de sevimli bir kız avatarını özelleştirmelerine izin verdiği için oyunculardaki yaratıcılığı açığa çıkarır. Steam’deki diğer mevcut oyunlardan farklı olarak, kız avatarının bir AI ruhu vardır. Oyuncular, kız avatarlarının vücut özelliklerini kişiselleştirebilir ve bilgisayarlarından bir fotoğraf yükleyerek, sizin için önemli biri olabilecek kendi seçtikleri bir yüz oluşturabilir.

Bu yaratıcı oyun aşağıdaki tüm alt sistemlere sahiptir:

(1) Bir fotoğraftan Yüz DIY
Bu oyun, oyuncuların tek bir tıklama ile fotoğraflar aracılığıyla yüzler oluşturmasına izin verdiği için tüm simülasyon oyunları arasında benzersizdir. Bu oyunda kullanılan AI teknolojisi, oyuncular tarafından yüklenen fotoğrafın tam kopyasını sağlar.

Not: Yüklenen fotoğraf, yukarıdaki / aşağıdaki örneklerde gösterildiği gibi, oyuncuların avatarlarına hemen yansıtılacaktır.

Oynatıcı tarafından özelleştirilen tüm kafa tasarımları 3 boyutlu bir menüde saklanacaktır. Oyuncular, kolay erişim için bu menüden herhangi bir başlığı kız avatarlarına sürükleyebilirler.

Tüm 3D menüler, oyuncuların kız avatarlarını özelleştirmek için yaratıcı bir şekilde kullanabilecekleri çeşitli seçenekler sunar.

(2) Vücut / elbise DIY düzenleme
Avatarınıza sevdiğiniz harika bir vücut verin:

Oyuncular, kız avatarlarının vücut özelliklerini istedikleri gibi ayarlayabilirler. 3D menü, göğüs, bel ve kalça ölçümleri için çeşitli seçenekler sunar. Son rötuşlar olarak kız avatarlarının ten rengini, bacak-popo oranını ve saç stilini de seçebilirler. Oyuncular kız avatarları için de kıyafet seçebilirler.
Oyuncular, kapsamlı ve güçlü kontrol paneli aracılığıyla yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilirler.


Not: 10 adede kadar DIY avatarı kaydedebilirsiniz!

(3) Tasarım Eylemleri / Animasyonlar, Seksi Film Yapımı
Oyuncular, kız avatarlarının hareketlerini seçebilirler. Oyun, oyuncuların kombinasyonları ayarlamaları için 200’den fazla günlük eylem ve 60 set dans eylemi içeren bir kütüphane sunuyor.
Oyuncular ayrıca animasyon grupları ayarlayarak kısa bir film de yapabilirler.

Dikkat: Lütfen yasalara uyunuz.

(4) AI Etkileşimleri, sohbet etme, rahatlatıcı
Kız oyuncularla hem yazılı mesajlaşma hem de sesli sohbet yoluyla sohbet edebilir (ikincisinde bir mikrofon gerekebilir). Neyse istersen. 15 dili anlayabilir.
Oyuncular ayrıca sesli diyaloglarını / kız avatarlarıyla etkileşimlerini kişiselleştirebilirler. Örneğin, bir oyuncu mikrofon aracılığıyla "Seni seviyorum" derse kız avatarı heyecanla ve sevinçle öpücükler üfleyerek tepki verecektir.

Not: Oyuncular, yukarıdaki örnekte gösterildiği gibi, kız avatarlarıyla etkileşimlerini kişiselleştirebilirler. Sağlanan sanal klavye aracılığıyla belirli kelimeleri veya cümleleri yazabilir ve ardından kız avatarlarının onlara nasıl tepki vereceğini ayarlayabilirler. Bunu yaparak, oyuncuların bu kelimeleri veya cümleleri yalnızca mikrofon aracılığıyla konuşmaları gerekecek ve kız avatarları buna göre yanıt verecektir.

(5) AI Aşk, nefret ve talep (Kırmızı çubuk / Mavi çubuk)
Kız avatarı bazı popüler sesli komutları anlayabilir ve buna göre yanıt verir. Oyun sırasında bir oyuncuya karşı ruh hali değişecek ve onun beğenisine göre farklı davranacaktır.
Örneğin, kız avatarı sevgisini göstermek için bir öpücük gönderecek:

Aksine, mutsuzsa yalnız kalmayı tercih edecektir.
Oyun, kız avatarının tanıdığı talep işlevlerini iyileştirmek için sürekli olarak geliştirilmektedir. Böylece, oyuncular gelecekte daha fazla talep işlevinin keyfini çıkarabilir. Şu anda, kız avatarı bazı sahnelerde (hepsinde değil) susayabilir ve su içebilir. Ayrıca Dinozor Adası sahnesinde dinozorlarla oynamaktan heyecan duyuyor.

(6) Danslar / Özel Danslar

Kendi özel danslarınızı nasıl ekleyebilirsiniz?
Oyuncular bilgisayarlarından bir video seçip bunu oyuna yükleyebilirler (tek bir dans tercih edilir).
Ardından, benzersiz AI teknolojisi bu videodan bir eylem çıkaracaktır. Bu eylem, aşağıda gösterildiği gibi kız avatarı tarafından öğrenilecektir.

(7) Dünyalar ve inşaat modu: Kızınızla kendi vatanınızı inşa edin

Mevcut sürümde yaşayıp anavatanınızı inşa edebileceğiniz 380 dünya var.
Gömülü beş etkileşimli sahneyi içerir: 1. Ana sahne olan Kendin Yap Odası; 2. Dans ve karnaval sahneleri içeren güzel bir kulüp; 3. Dinozorların güzel dünyasını gösteren Dinozor Adası; 4. Bir Sakura parkı; 5. Bir çift için mükemmel bir yer olan lüks bir villa.
Diğer 370’den fazla dünya menüden eklenebilirken:


Leydini kendin yap. Vatanınızı inşa edin.
Sevdikleriniz her zaman orada olabilir. Asla kaybolmayın.

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XPVista7810
  • İşlemci: Dual Core CPU or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: HD Graphics 3000 or above
  • Depolama: 4200 MB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XPVista7810
  • İşlemci: Celeron 1.5(1.5G) or higher
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 450, AMD HD7870, 512 MB VRAM or above
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git