Devil Slayer – Raksasi 斩妖Raksasi İndir Yükle

Devil Slayer – Raksasi 斩妖Raksasi İndir Yükle
13 Ekim 2021 tarihinde eklendi, 5 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Sınır bölgelerinde sürekli savaşlar, çeşitli yerlerde doğal afetler ve insan yapımı ayaklanmalar var, canavar isyanları insanları tehlikeye atıyor ve iblisler karşı saldırıya hazır. Bu uçsuz bucaksız topraklarda karanlığı kırmak ve dünyayı ışığa itmek isteyen bir grup insan var. Seçilen kişinin dünyayı sürekli reenkarnasyonda kurtarmanın anahtarını bulmasına izin veren bir reenkarnasyon denemesi yarattılar.

İblis avcısı Raksası rastgele oluşturulmuş bir zindan aksiyon oyunudur.

Yedi kadın kahramanı, yedi seri kırk dört silahı özenle hazırladık ve her silahın kendine özgü operasyon ve savaş deneyimi var. Şu anda 6 bölüm, 150 çeşit düşman ve 180 çeşit gizli hazine var.

Oyunda farklı düşmanlarla karşılaşacaksınız. Pek çok savaş silahı türü vardır ve bu süreçte çeşitli eşyalar ve gizli hazineler rastgele oluşturulur. Toplanan farklı öğeler nedeniyle oyun deneyimi sonsuza dek değişecek. Her oyunda yeni bir deneyim yaşamanıza izin verin.

Basit dövüş stili, pozisyon ve ritme dikkat edin. Sadece kendinize aşina olmanız değil, aynı zamanda düşmana hakim olmanız ve her saldırıyı dikkatli bir şekilde ele almanız gerekir. Düzgün bir şekilde ele alındığında, düşman için ölümcül, uygunsuz bir şekilde ele alındığında ölüm norm olacaktır.

Cesaretiniz kırılmasın, aşinalık arttıkça teknik seviyeniz de gelişecek ve aksiyon oyunlarının eğlencesi yayınlanmaya devam edecek.

Oyunu daha zengin ve daha ilginç hale getirmek için oyunun içeriğini artırmaya devam edeceğiz.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git