Death Coming İndir Yükle

Death Coming İndir Yükle
29 Mayıs 2019 tarihinde eklendi, 60 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

====================================================================================

Death Coming, Ölüm Meleği rolünü üstlendiğiniz, çizgisel olmayan bir bulmaca oyunudur. Amacınız ne mi? Ölümlere sebep olmak ve Özgür İradeye müdahale etmemek şartıyla ruh toplamak.

Oyunun Hikâyesi
Öldünüz.

Açık ve net, fakat ölüm sizin için yolun sonu değil. Ölümün temsilcisi, yani bir Ölüm Meleği oluverdiniz. Ölüm Meleği’nin güçleri sizin elinizde, fakat bu doğaüstü maceranın bazı kuralları var.

Ölüm Meleği can alır, fakat insanların Özgür İradelerine müdahale edemediği için onları doğrudan kontrol edemez. Ölüm Meleği olarak, çevreyi kendi lehinize kullanıp ölümleri planlamanız ve uygulamanız gerekecek. Bu esnada, insanları makus talihlerinden kurtarmaya çalışacak Işığın Hizmetkârlarına dikkat etmelisiniz.

Ana Özellikler
● İzometrik “Tanrısal” Bakış Açısı
Avlanma alanlarını tepeden görüntüleyin. Hedeflerinizin ve sizi durdurmaya çalışanların hareketlerini gözlemleyin.

● Çizgisel Olmayan Tasarım
Tek çözüm yok, tek nesne ise birden fazla hedefi öldürebilir. Yani görevleri nasıl tamamlayacağınız tamamen size kalmış.

● Gözlemleyin, Planlayın, Uygulayın
Davranışları ve kendine has özelliklerini öğrenmek için kurbanlarınızı gözlemleyin. En etkili ölüm şeklini bulmak için ölüm tuzaklarını doğru anda tetikleyin. Rutinlerini ne kadar iyi öğrenirseniz, ölüm tuzaklarını o kadar iyi hazırlayabilirsiniz.

● Tepkisel Yapay Zekâ
Kurbanlarınız sevdikleri yerlerde takılırlar ve başlarına bir iş geldiği zaman, mesela birinin ölümünü gördüklerinde, eylemlerini ve davranışlarını değiştirirler.

● Kara Mizah Anlayışı
Kenar mahallelerden füze fabrikalarına, kargaşa çıkarmanın çılgınca bir yolu hep bulunur. Başkasının ölümüne gülmekten çekinmeyin Sevdiğiniz işi yapıyorsanız ki bu durumda işiniz ruhları toplamak, hayatta tek bir gün bile çalışmış sayılmazsınız derler!

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista,Windows 7,Windows 10
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista,Windows 7,Windows 10
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git