Dead Maze İndir Yükle

Dead Maze İndir Yükle
6 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 163 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Dead Maze, zombilerle dolu ve tahrip olmuş günümüz dünyasında geçen, devasa çok oyunculu bir 2D izometrik oyundur.

Hayatta kalma amacıyla zombi kıyametinden sonra dünyadan geriye kalanları keşfetmek için beraber çalışmalı, sağlınızı ve yiyeceğinizi gözlemeli, kaynaklar aramalı ve mümkün olduğunca çok hayat kurtaran malzemeler yapmalısınız.

Binlerce diğer oyuncularla oynayın ve birbirinize yardım edin


Dead Maze, diğer oyuncuların daha iyi bir geleceğe ulaşmasına yardım edebileceğiniz, devasa çok oyunculu ve eşli bir oyundur. Medeniyeti yeniden kurmak, kendi kampınızı geliştirmek için iş birliği yapın ve kıyametin karanlık hikayesini ortaya çıkarın.

Sürülere karşı birlikte savaşmak için herhangi bir şey seçin


Oyundaki 500’den fazla silahtan herhangi bir tanesi için dünyayı arayın (evet, o eski oyuncak ayı bile işe yarar) ve vurkaç yaparak virüslülerden oluşan sürüler ile savaşın. Baş edebileceğinizden daha büyüklere bulaşmayın!

Açlığınızı, susuzluğunuzu ve yorgunluğunuzu yönetin


Dünyayı aramak oldukça yorucudur. Göstergeleriniz zamanla değil, oyunda yapmayı seçtiğiniz eylemlere göre azalır ve bu da hayatta kalan arkadaşlarınızla sohbet etmekten fedakarlık etmeden sağlığınız üzerinde daha iyi bir kontrol sağlar.

Kendi kampınızı ve eşyalarınızı kurun


Kampınızı kurun, kendi evinizi yapın ve istediğiniz gibi döşeyin. Tohumlar dikin, sebze bahçelerinizle ilgilenin ya da süt ve yumurta gibi ekstra yiyeceklere erişim kazanmak için hayvanlar yetiştirin.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

Sayfa başına git