Cyberoque İndir Yükle

Cyberoque İndir Yükle
21 Kasım 2019 tarihinde eklendi, 50 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Tarih:
Oyun 2215’te gerçekleşir. İnsanoğlu Mars’ta güneş sistemini ve yeni büyük şehirleri keşfediyor. Venüs Terra oluşumu devam ediyor.
Birdenbire güneş sisteminin eteklerinde korkunç bir haber geldi: uygarlığımız yabancı ordular tarafından saldırıya uğradı. Korkunç bir savaş başlar, insanlık çevrilidir, düşman gemileri, dünya ordusuna basar.
İnsanlık harekete geçirilmek zorunda kaldı. Savaş sırasında düşman birliklerinin tamamen robotlardan oluştuğu anlaşılıyor. Bilim adamları gece gündüz çalışıyor, düşman kupalarını inceliyor ve robot uzay ordusu yaratıyorlar. Teknolojilerdeki gecikmeyi telafi edebilmek için, kara gemileri yabancı teknolojileri kullanarak inşa edilmektedir.
Günler geçti ve savaşın kaybolacağından daha açık bir hale geldi. Ayrıca, yabancılar, gürültü yaratan ve karasal robot ordusunun kontrolünü engelleyen özel ekipmanlarını kullanmaya başlarlar. İnsanlar, son umut profesörü Likhtenshtarts’ın icadını kullanmaya karar verir: sibernetik akıllı modül, içindeki insan bilincini kopyalamayı sağlar. Bu tür bir modül, özerk robot-gemi askerinin yaratılmasına izin verecek. Akıl modülüne bilinç kazandırmanın kaynağı olarak, son kez en yetenekli ve başarılı askeri olan çavuş Gregor Golovkoff kullanılır.
Gizli işlem yapılır. Ve en iyi robot gemisinin bir gövdesindeki modül, ana düşman kuvvetlerinin yoğunlaştığı Satürn’ün uydusunun yakınında yeni gelenlerin uzay taburuna gönderiliyor …

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git