CRYEP İndir Yükle

CRYEP İndir Yükle
15 Eylül 2019 tarihinde eklendi, 41 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

CRYEP, "haydut" türünü ve Contra’nın mekaniğini birleştiren iki yönlü bir aksiyon platformudur. Eylemler, paralel bir evrende, 3318 yılında gerçekleşir. Bir keşif turuna çıkın ve uzaylı düşmanlarla savaşın.

hakkında
Eylemler paralel bir evrende gerçekleşir. Diğer ırklarla birlikte 3318 zamanı, farklı kıtalarda sibernetik protezlerin gelişimini ve kullanımını teşvik eden savaşlar yürütüyor – bu, herkesin vücudun bir kısmının yerini alarak 300 yıldan fazla bir süredir yaşamasına izin verdi. Bilim adamları, yaşanabilir bir gezegen keşfettiler ve bilim adamlarından ve ordudan oluşan bir keşif gönderdiler, uçuş 557.7 ışıkyılı sürdü, uzay gemisinden inişin başarılı bir şekilde yapılmasının ardından gemiyle iletişimin kesildiği bir sinyal. Yerde, keşfin kaybolmuş katılımcısının oğlunun aldıkları başka bir sefer göndermeye karar verdiler. İkinci sefere giderken gemi acil iniş yapar ve yere geri dönemez. Ekip, ilk keşif gemisini bulmaya ve gemilerini tamir etmek için yedek parçaları bozmaya ve ilk seferde ne olduğunu öğrenmeye karar verir. İkinci sefer için oynuyoruz.
  
Herkes için Yerel Özgür – En fazla 6 oyuncu tek bir bilgisayarda tüm modlarda ücretsiz olarak oynayabilir – dost canlısı yüzler için mükemmeldir.
Tümü için Yerel Ücretsiz – PvP modu için 6 oyuncuya kadar.
CRYEP’den neler bekleyebilirsiniz

Düzenli düzeltmeler ve güncellemeler
VS modu için 10 kart
Tek geçiş modu veya kooperatif için 8 kart
2 silah türleri

Yakında
Oyuncu ağdaki oyuncuya karşı oyuncu
Daha fazla silah
Ek kartlar
Oyuncu Profili ve İstatistikleri
Daha fazla harita
Oyundaki mevcut gelişmeler

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git