Cossacks II: Napoleonic Wars İndir Yükle

Cossacks II: Napoleonic Wars İndir Yükle
18 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 698 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Uluslararası takdir görmüş Cossacks: European Wars’un devam oyunu Cossacks II: Napoleonic Wars ‘da, 19. yy. ordunuzu zafere taşıyın. İster Napolyon’un disiplinli “Büyük Ordu”sunu, isterseniz inatçı Rusları ve Kazak atlı savaşçılarını, Avusturyalıları, İngilizleri, Prusyalıları ya da Mısırlıları yönetin; modern savaş sanatlarının yeniden yazıldığı bir zamanda silahları ve taktikleri hatim ederken karşılaşacağınız mücadeleler gözünüzü korkutabilir.

Ana özellikler:

  • Devasa tarihi savaşlar – Çeşitli arazi ve hava şartlarında heybetli orduların çarpıştığı 19. yy. muharebelerinde savaşın.
  • Farklı oyun türleri – Avrupa’nın hükmü için sefere çıkın, tarihi muharebelerde imparatorların ve generallerin ayak izinden yürüyün ya da açık uçlu çarpışmalarda kozlarınızı paylaşın.
  • Sadece cephede kazanmak yetmez – daha ilk mermi atılmadan düşmanlarınızı zayıflatmanın yollarını öğrenin. Anlaşmalar yapın, ihanete itin, ya da kısa yoldan sadakati satın alın.
  • Gerçekçi moral sistemi – Sadece iyi yönetilen, iyi tedarik edilen askerler tecrübeli ve değerli bir cephe gücü olabilecek kadar uzun yaşarlar.
  • Çevrimiçi oyun- Yerel ağ ya da internet bağlantısı aracılığıyla diğer imparatorlarla mücadele edin ya da birlikte çarpışın.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git