Conan Unconquered İndir Yükle

Conan Unconquered İndir Yükle
31 Mart 2019 tarihinde eklendi, 93 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Petroglyph’teki Star Wars: Empire at War ve Command & Conquer müdavimleri, Barbar Conan’ın dünyasında geçen ilk strateji oyununu sunar.

Conan Unconquered, kaleni inşa edip yenilmez bir ordu toplayarak Hyboria’nın vahşi sürülerinin saldırılarına direnmen gereken, Barbar Conan’ın acımasız dünyasında geçen gerçek zamanlı bir hayatta kalma strateji oyunudur. Gitgide zorlaşan düşmanlar dalga dalga kapına dayanırken mutlak yıkımdan kurtulmak için kaynaklarını yönetmen, savunmalarını geliştirmek için yeni teknolojiler araştırman ve devamlı büyüyen orduna asker toplaman gerekecek.

Oyunu tamamen tek oyunculu olarak oynamayı seçebilirsin ama Conan Unconquered’un ayrıca iki oyuncunun yardımlaşarak oynadığı bütünüyle eşsiz, paylaşımlı çok oyunculu tecrübesiyle de keyfi çıkarılabilir. Oyuncular ikisinin de ortak amaçlarına ulaşmak için özgürce yeni binalar yapıp ordularını toplayabildikleri bir üssü paylaşır.

Düşman sürüleri sana saldırmayı sürdürürken istilaya ne kadar dayanabileceğin tamamen senin kaleni yapma ve orduna önderlik etme becerine bağlıdır. Oyunun oynanışı gerçek zamanlıdır ama dilediğin zaman duraklatarak emirler verebilir ve yeni binaların inşasını başlatabilirsin. Oyuncuların kalelerinden yükselen alevlerden ölüm ve hastalık yayan ceset yığınlarına kadar her şeyle başetmek zorunda olduğu savaşlar kanlı ve vahşi olacak.

Vahşi sürü kapına dayandı. Yenilecek misin yoksa ayakta mı kalacaksın?

SÜRÜYE KARŞI KOY

Basit piyadelerden tecrübeli seçkinlere ve güçlü kuşatma silahlarına kadar gittikçe zorlaşan düşman dalgalarına karşı ardı ardına savaş kaleni yok etmelerine izin verme. Dev yılanlar ve akrepler, mızraklı askerler, ölü büyücüleri ve uçan iblisler muazzam kalabalıklarla gelip yuvanı yerle bir etmeye çalışacak.

FETHEDİLMEZ BİR KALE İNŞA ET

Genişleyen kalene kaynak sağlamak için yiyecek, altın, odun ve demir gibi kaynakları yönet. Hanelerden tapınak ve askeri kışlalara kadar birbirinden farklı pek çok bina yap. Kalenin etrafında savunma duvarları inşa et ve duvarlarını yağ kazanları gibi tuzaklarla donatarak saldırganları uzak tut.

İKİ OYUNCUYLA YARDIMLAŞMALI ÇOK OYUNCU

Beraber çevrimiçi oynayarak paylaştığınız bir kale inşa ederken düşman sürülerini püskürtün. Her iki oyuncu da özgürce bina inşa edebilir ve geliştirme, duvar gibi araştırmalar yapabilirken binaların tamamen paylaşılması, eşsiz ve yardımlaşmalı bir çok oyunculu tecrübe sağlar.

EFSANEVİ KAHRAMANLARIN KİLİDİNİ AÇ

Kahramanlar, muharebelerin sonuçlarını muazzam oranda etkileyebilen, inanılmaz güçlü birimlerdir. Bizzat Conan’ın da dahil olduğu bu kahramanların özel kabiliyetleri vardır ve onları, dünyayı keşfettikçe bulduğun eşsiz eserlerle kuşatabilirsin.

YENİLMEZ BİR ORDU TOPLA

Yalnızca birkaç piyadeyle başlasan da çok geçmeden ağır süvarilerden, büyücülerden ve daha fazlasından oluşan, emrine amade bir ordu toplayacaksın. Birlikleri eğitip onların karınlarını tok, ceplerini dolu tutarak gelişip gerçekten yenilmez olmalarına şahit ol.

HASTALIKTAN, YANGINDAN VE ÖLÜMDEN SAĞ ÇIK

Barbar Conan’ın dünyası kan, muharebe ve vahşetle doludur. Senin ve düşmanların askerleri savaş alanında öldükçe bedenlerinin çürüyerek savaşın gidişatını çabucak değiştirebilecek hastalıklar yayacak. Elbette bir ölü büyücüsü bunları avantaja çevirmeyi başarabilir.

ÇEVREYİ KEŞFET

Rastgele üretilen haritalar sınırsız tekrar oynanabilirliğe olanak sağlarken her bir harita oyunculara kalelerinden ötesini keşfetmek için sınırsız olanaklar barındırır. Muazzam hazineler saklayan harabeleri keşfet ama dikkatli ol: buralarda çoğunlukla ganimetini almak için yenmen gereken dev korumalarca korunur.

TANRILARI ÇAĞIR

Bir tapınak inşa ederek kaleni Mitra’ya ada. Onların, savaş alanında yükselerek düşmanlarını ayaklarının altında ezen devasa suretlerini çağır.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git