Carnival Games® VR İndir Yükle

Carnival Games® VR İndir Yükle
7 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 576 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Uzakta durmayın, yakına gelin ve herkesin kazanan olduğu oyunu oynayın! Carnival Games’in yaratıcılarından Cat Daddy Games ve 2K, bu başarılı serinin eğlencesini sanal gerçekliğe getiriyor.

Carnival Games VR tamamen yeni, insanı içine çeken sanal gerçeklik deneyimi sunarak parkı keşfetmenize, müşterilerle iletişim kurmanıza ve en fazla 12 farklı oyun oynamanıza izin verir! Bir oyun oynayıp eğlenceli sanal ödüller için biletler kazanabileceğiniz veya başka bir oyunun kilidini açabileceğiniz temalı Carnival Alley’e girin. İster Climbing Wall’da bir kaleye tırmanmak isterse de Alley Ball’da yüksek skor için çabalamak veya Swish’te basket atmak olsun, herkese uygun bir aktivite vardır.

Herkes için bir Karnaval Oyunu

12 karnaval oyunu sayesinde herkese uygun bir aktivite vardır. İster Golden Arm’da beysbol oynayın, Swish’te basket atın, Shooting Gallery’de hedef alma becerinizi ölçün isterseniz de Climbing Wall’da oldukça yükseklerde bir kaleye tırmanın – oynayabileceğiniz çeşitli heyecanlı oyunlar vardır!

İnteraktif Ortam

Çığırtkanın dikkatinizi çektiği, park müşterileriyle etkileşim kurduğunuz ve Cowpoke Corral’dan Wizard’s Walkway’e kadar benzersiz oyun odası temasına sahip dört Carnival Alley’de dolaştığınız karnaval atmosferine kendinizi kaptırın.

Ödüller Kazanın, Oyunların Kilidini Açın

Bir oyunu tamamlayın ve eğlenceli sanal ödüller için bilet toplamanın yanı sıra Ödül Kabini’nde daha fazla oyun modunun kilidini açın! Tüm ödüller, benzersiz başarıların kilidini açabileceğiniz Oyun Odası’nda tutulur.

Harika Bir Parti Oyunu

Yüksek bir skor mu elde ettiniz? Arkadaşlarınıza meydan okuyun ve çevrimiçi liderlik tablosunda en yüksek yere kimin ulaşabileceğini görün.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git