Buildings Have Feelings Too! İndir Yükle

Buildings Have Feelings Too! İndir Yükle
22 Nisan 2021 tarihinde eklendi, 5 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Old Pete, yani "Tersane" yıkılıyor. Arkadaş grubundan ilk eksilen o oluyor. Bu gidiş, hiç beklenmiyordu ve herkes biraz endişeli.

Tuğladan ve harçtan yapılmış olmak, endişe edeceğin şeyler olmayacağı anlamına gelmiyor.

Bu serkeş arkadaş grubu, ta en baştan beri, burası gerçek bir şehir olduğundan bu yana oradaydı. Onlar beraberinde sanayi devleri, yüzlerce iş ve en az yüzlerce ev getirdi. Fakat Keten İşleme Fabrikası bu yıl pek tekstil siparişi almadı, Depo ise komşu şehirden bir sözleşmeyi daha kaybetti ve Eski Banka da para sorunları yaşıyor.

Yolunda gitmeyen bir şeyler var. Değişiklik geliyor. Ya sırada onlar varsa?

Neyse ki Yarı Yol Otel olarak sen onların yanındasın ve herkese işlerin yoluna gireceğinin garantisini veriyorsun. Ancak tarih, senin yetişebileceğinden daha hızlı ilerliyor ve ufak tefek işler olarak başlayan şey, sonunda çorap söküğü gibi daha fazla problem getiriyor.

Buildings Have Feelings Too!, binalar ve bulundukları şehir hakkında, heyecan verici, yeni bir şehir yönetimi oyunudur.

Binaların yürüyebildiği ve birbirleriyle konuşabildiği bir şehir düşün. Her birinin kendi istekleri, umutları ve korkuları var. Çoğu zaman sadece birbirleriyle geçinmeye ve günü sağ atlatmaya çalışıyorlar. Binalarının gelişmesi için şehrini büyüterek bir sürü dükkan, ofis, eğlence tesisi ve hizmet ile cıvıl cıvıl bir metropole dönüştür ya da binalarını sonsuza dek yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya bırak.

  • Victoria döneminden modern döneme kadar çeşitli işletmeleri keşfet ve kullan.
  • Etraflarındaki değişen dünyayla birlikte işlerine dört elle sarılan, her biri büyük hedeflere, umutlara ve korkulara sahip olan çeşitli binalarla arkadaş ol.
  • Binaları taşıyarak ve şehrinin büyümesi için kusursuz kombinasyonu bularak şehrinin yerleşimini özelleştir ve yeniden düzenle.
  • Şehrinin çeşitli mahallelerini genişlet ve yeni, sembol niteliğinde karakterler ve bölgeler keşfet.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git