Bronze Age – HD Edition İndir Yükle

Bronze Age – HD Edition İndir Yükle
31 Mayıs 2019 tarihinde eklendi, 55 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Pre-Civilization Stone Age ve Pre-Civilization Bronze Age 2013’te yayımlanan iki klasiktir. İkisi de övülmüş ve coşkuyla oynanmıştır. Çıktıkları günden bu yana beş milyondan fazla oynanmış, içerlerinde kırk milyondan fazla kez yapı inşa edilmiş, yüz milyondan fazla akına direnilmiş ve yirmi trilyondan fazla kaynak toplanmıştır. Sizde kendi istatistiğiniz ile katkı yapabilirsiniz!

Başlangıç tarihinizi seçin – ya M.Ö. 4,000,000 (Taş Devri) ya da M.Ö. 6000 (Tunç Devri) – ve halkınıza önderlik edin!

Yeni sürüme özel Steam başarımları çoktan eklendi. Kartlar, ifadeler ve arka plan görselleri ise yolda!

Hayranlarımızın vurguladığı ana özellikler:

Heyecanlandıran oynanış

30 daha fazla olay ile süslenen kaynak toplayıcısının kullanımı basit ve kolaydır. Buz Devri, doğal afetler, düşman akınları, savaşlar, göçler, hanedan değişiklikleri, dini öndeler ve isyanlar – hepsi halkınızın yükselişinin tarihinde yerini alacak. Eğer mücadele peşindeyseniz, aşırı güçlü düşmanlara karşı oynayacağınız yeni hayatta kalma modunu deneyebilirsiniz.

Tarihin ayrıntılı kalkınışı

60’dan fazla teknolojiyi araştırarak, ateşin keşfinden kanunların çıkışına kadar giderek her bir dönemin arka planını yaşayacaksınız. Bizzat antik dönem mimarisinden alınmış 20’den fazla tarihi yapıyı inşa edebilirsiniz. Ayrıca Taş Devri senaryosunu oynadığınız zaman Australopiketus ile başlayıp Homo sapiens ile sonlanan insan ırkının evrimini de izleyebilirsiniz.

Çekici 2D grafikler (artık HD!)

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

Sayfa başına git