Bear With Me Serisi İndir Yükle

Bear With Me Serisi İndir Yükle
14 Eylül 2019 tarihinde eklendi, 41 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Bear With Me, karanlık olaylarla dolu üzerine tıklamalı macera serisi geri geldi! İşte karşınızda Bear With Me: The Lost Robots – Amber’in kardeşi Flint ve duygusuz dedektif Ted E. Bear’ın yer aldığı tamamen yeni bir tanıtım bölümü.

Bear With Me’nin ilk 3 bölümünde yeni karakterler ve zengin bilgiler keşfederek etkinliklere ilerlerken Paper City’nin çetin ve hareketli yer altı dünyasına git.

Daha büyük, daha kötü bir gizemi çözmek için ipuçlarını toplarken; karanlık sorgulamalar, alaycı şakalaşmalar ve zorlayıcı bulmacalar mağazada kahramanlarımızı bekliyor. Anımsatıcı bir film müziği, samimi anlatımı ve eşsiz çizilmiş 2 Boyutlu animasyonlu sanat tarzı içeren ve etkileyici bir karanlık film tarzıyla vurgulanmış Bear With Me, oyuncuları, duygusal bir hız treniyle kahramanlarımızın kaderlerini belirleyecek bir yolculuğa çıkaracak.

Önemli Özellikler

Yeniden Canlandırılmış Klasik Bir Tarz. Bu modern, bağımsız macerada zamana meydan okuyan üzerine tıklamalı macera formülünde farklı bir tasarımı keşfet. Bulmacaları çöz, şüphelileri sorguya çek ve cevapları aramak için olay yerlerini keşfet.

İlgi Çekici Bir Hikaye. Bear With Me, dört bölümlük bir yolculuk boyunca süren nefes kesici bir anlatımla komedi, korku ve gizem elemanlarının eşsiz bir birleşimini sunuyor.

Tam Etkileşimli Ortamlar. Bu büyük gizem hakkında ipuçları toplamak için geniş Paper City’i keşfet. Oyuncular, sandığı kırmak için hayati bilgi parçalarını bir araya toplamak amacıyla kendi yolları üzerindeki çözülmemiş bulmacaları diledikleri gibi çözebilir ve daha sonra tekrar ziyaret edebilir.

Unutulmaz Karakterler. Havalı ve alıntı yapılabilir Ted E. Bear’dan iyimser Amber’e kadar, kahramanlarımıza amansızca gerçeğin peşindeyken yardımcı veya engel olacak pek çok tam seslendirilmiş karakterle iletişime geç.

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
  • İşlemci: SSE2 instruction set support, generally everything made since 2010 should work
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DX10 (shader model 4.0) capabilities; generally everything made since 2010 should work
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git