Battle Chef Brigade Deluxe İndir Yükle

Battle Chef Brigade Deluxe İndir Yükle
31 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 139 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Elit Battle Chef Brigade üyelerinin canavarları hünerli bir şekilde etkisiz hale getirme ve öldürdükleri avı leziz bir yemeğe dönüştürme becerilerinin saygı gördüğü Victusia’ya hoş geldin! Fakat buraya girmek o kadar kolay değil, Victusia’nın dört bir yanındaki şeflerin büyük ödüllü yarışmada mücadele etmesi gerekiyor. Turnuvadaki yolculuklarında ilerleyen iki yarışmacı Mina ve Trash’e katıl. Tuğgeneral olmak için kombo tabanlı saldırılarla canavarları avlaman ve taze yakaladığın malzemeleri yapboz tabanlı yemek pişirme mücadelesinde hazırlayarak jüri üyelerine kazanan yemekler servis etmen gerekiyor, üstelik tüm bunları zamana karşı yarışırken yapmalısın.

Özelliklerin "Ekstra Yardımı"

  • Renkli illüstrasyonlar ve seslendirme ile hayat bulan, eski tarz kavga türüyle kombo yapboz türünü eşit derecede bir araya getirirken üzerine bir de hafif RPG ilerlemesi serpintileri sunan büyüleyici bir görevde iki şef olarak oyna.
  • Undead Necromancer Chef Ziggy’ye hoş geldin de. Şimdi onunla Local Multiplayer, Break the Dishes, Survival ve Free Play modlarında oynayabilirsin.
  • Bu kadarı bana yetmez diyorsan eklenen Local Multiplayer ile diğer Tuğgenerallere karşı gücünü test et! Tüm kuralları SENİN koyduğun destansı bir savaşta Mina, Thrash, ve hatta Ziggy olarak oyna. Kazanan kim olacak?
  • İşte aşçılık hünerlerini test edecek Ekstra Modlar: Daily Cook-Off, Restaurant Rush, Break the Dishes ve YENİ Survival Mode liderlik tablolarında mutfaktaki eserlerini herkese gösterebilirsin.
  • YENİ Free Play Mode’da becerilerini geliştir ve en iyi yemek pişirme kombinasyonunu bul.
  • YENİ Sanat Galerisinde Battle Chef Brigade’in muhteşem illüstrasyonlarını topla ve keyfini sür.

Vive la Brigade!

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

Sayfa başına git