Barbarian Souls İndir Yükle

Barbarian Souls İndir Yükle
21 Haziran 2019 tarihinde eklendi, 55 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Saldırı zamanı, barbar dünyanın farklı yerlerine istila eder ve hepsini öldürmek sizin işinizdir. Hiç kimseyi canlı bırakmayın.

Bütün ülkeyi dolandırmak, barbarları yenmek, canınızı yakalamamak için dikkatli olun, yaralarınızı veya iksirlerinizi iyileştirmek için zamanınız yoksa, gördüğünüzde saldırmak için iki kez düşünmediğiniz çok sayıda barbar vardır. sen.

Taşıdığınız tek cisim kılıcınız (düşmanlarınızı yenmek için) ve kalkanınızdır (saldırıları engellemek için).

Barbar Ruhlar Dark Souls’un savaş sistemi olan Dark Souls’un çok basitleştirilmiş bir versiyonu olan ilham kaynağından ilham aldı. Dikkatle düşmanlara yaklaşın, aksi takdirde sizi kolayca öldüreceklerdir.

Bu, düşman darbelerinden kurtulmak, savunmak veya kaçınmak için doğru zamanda savaşmak için savaşmanız gereken bir aksiyon oyunu.

Bu oyunda misyonlarınızı başarıyla tamamlamak için savunmanız ve kaçmanız gerekir. Düşman saldırılarını önlemek için BURUNU VEYA BARINCA savunmak için kalkanını kullanmazsan, düşmanların için eşleşmezsin.

Farklı ortamlar, ormanlar, çöller, dağlar, kaleler, köyler ve çok daha fazlasını gezin.

Dünyayı fethetmek için yolculuğa başlayın.

Temel Özellikler

– Kolay oynamak (saldırı, savunma veya kaçınma)
   Oyun komutları çok basittir (Savunmak için Sol Fare, savunmak için Sağ Faredeki Düğme, oyunda sağlanan daha fazla talimat)
– Yönetilen zorluk
    Oyunun türünü hızlıca bitirmemek değil
– Basit görevler
    Devam etmek için tüm düşmanları bulun ve öldür, tüm düşmanları bulmak zor olduğunda, izci seçeneğini kullanmak için ‘V’ düğmesine basın, bu şekilde düşmanları kolayca bulabilecektir
– Bire bir savaş
    Maçı daha dinamik hale getirmek için bir düşman bulursanız ‘SEKME’ tuşuna basın, saldırıya veya savunmaya daha kolay olabilmek için düşmanınızla odaklanarak savaşın
– Stratejik savaş
    Düşünmeden sadece saldırmayın, bazı düşmanlar savaşmak için bir strateji belirlemeden saldırırsanız, bazı düşmanlar sizi ağır hasar altına alacaktır, bazı düşmanlar için korumasını açacaktır.
    Birkaç saniye, sana saldıran birini kaçırdıktan sonra diğerlerinin saldırıya ihtiyacı var
– Harika grafiklerle güzel senaryolar
    Farklı bir gün ve hava ile sahneleri gezin, büyük bir kale yakınlarındaki bir yağmur fırtınası gibi

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git