Bamerang İndir Yükle

Bamerang İndir Yükle
23 Nisan 2021 tarihinde eklendi, 6 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Egzotik ve renkli bir dünyada iki ila dört oyuncuyla oynanan hızlı tempolu bir bumerang savaş oyunu. Arkadaşlarınızı beklenmedik şekillerde vurarak onları sahneden düşürmek için bumerangın uçuş eğrisine hakim olun. Her turdan sonra şekil değiştiren ve yükselen bir platformda savaşın.

Ne bekliyorsunuz? Aksiyon dolu bir eğlence için arkadaşlarınızı toplayın ve bumerang fırlatış becerilerinizle ulu tanrıçayı hoşnut edin.

Bumerangın uçuş eğrisine hakim olun

Arkadaşlarınız bir duvarın arkasına sığınmaya mı çalışıyor? Bu hiç sorun değil! Bumerangın eğri uçuşunu kullanarak vurun o korkakları!

Tanrıçanın onayını kazanın

Ulu tanrıça, sahnede en çok altın puan toplayan kimse onu kazanan ilan eder. Platformdan düşmeyin yoksa tanrıça da değerli puanlarınızı düşürür.

20’den fazla harita çeşidi

Platformun değişen yüzeyine ayak uydurun. Engellerin arkasına sığının ve düşmanlarınızı haritadaki deliklere atın.

Heyecanlı karşılaşmalar

Bumerang atışlarınızı tutturup düşmanlarınızı platformdan düşürerek onlardan o değerli puanları alın. Ancak dikkat edin, ne kadar puanınız varsa o kadar çok puan kaybedebilirsiniz, böylece rakiplerinizin size yetişmesi de kolaylaşır.

Tekli veya takım modu

Yoğun teke tek düellolara katılın, koltuğunuzu “herkes kendi başına” olacak şekilde ya da takım modunda dört oyuncuyla doldurun.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git