Baby Hands İndir Yükle

Baby Hands İndir Yükle
5 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 345 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında


Dünyayı bir bebeğin gözleri, kulakları ve tombul küçük elleri ile yaşayın! Fantezi ve eğlenceli dolu muhteşem bir sanal ortam deneyimiyle yolunuzu tarayın! Bir sürü harika mini oyun bulun ve oyuncaklarınızı hayata geçirmek için hayal gücünüzü kullanın! Dev mobilya, şirin doldurulmuş hayvanlar ve müthiş oyuncakların dünyasında başarıların kilidini aç, bulmacaları çöz ve gizli nesneleri avla!


Tek başına evde dev bir evde, eğlenceli ve muhteşem şeyler dolu! Bebeğin ne yapması gerekiyor? Tüm serin oyuncaklarla oynamak için dolaşın veya bir karmaşa yapın! Elbette, ne kadar büyük bir karmaşa yaparsanız, o kadar çok dikkat sizi sonra alacaktır!


Kâğıt takozları atmak için kız kardeşinin günlüğünü parçalayın, kardeşinizin fışkırtma tabancasını çalın veya VCR’ye bir sandviç koyduğunuzda ne olduğunu öğrenin! Her türlü kargaşaya yol açabilir ve hayal gücünüzü kışkırtabilir! Kızkardeşinin oyuncak roket gemisini Mars’a patlatın ve kardeşinizin aksiyon figürlerinin canlandığını görün ve birbirleriyle savaşın! Atalet tabancaları ve vantuz şekilli oklar gibi müthiş etkileşimli oyuncaklar, evin etrafında nesneleri çekmek veya çeşitli mini oyunlar oynamak için kullanılabilir.


Tüm aileye eğlenceli ve masum bir küçük macera için bir bebeğin bezlerine adım atın! Bebek Elleri için herkes çok heyecanlı olacak!

  • Küçük bir bebek gibi yere sürün!
  • Kapmak ve etrafında her türlü öğeleri atmak! Belki de araba anahtarları tuvalette olmalı?
  • Oyuncakların hayat bulmasıyla hayal gücünüzü vahşice bırakın!
  • Çeşitli bulmacaları çözün
  • Tekrarlanabilir mini oyunlardan bir ürün yelpazesini açın!
  • Evin her yerinde gizli sırları ve komik gags’ı bulun!
  • Bebek olsun!

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git