Atrio: The Dark Wild İndir Yükle

Atrio: The Dark Wild İndir Yükle
11 Ağustos 2021 tarihinde eklendi, 17 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında


Atrio, kıyamet sonrası dünyadan esinlenmiş bir siber çılgınlık dünyasında geçen bir hayatta kalma oyunudur. Ne pahasına olursa olsun hayatta kalmana yardım etmesi için yaratıkları ve çevreyi ele geçirip bunlardan faydalanarak doğayı kendi isteğin doğrultusunda şekillendir. Yüzleşeceğin birçok tehdidin ve zorluğun üstesinden tek başına gelmen çok zordur, dünyadaki tehlikeleri kendinden uzak tutup hayatta kalmak için sistemlerini inşa etmen, otomatikleştirmen ve en iyi şekilde kullanman gerekiyor.


Dünyayı keşfederken üssünü hayatta tutmak için devasa, etkili otomasyon sistemleri inşa et.


Yaban topraklardaki yaratıkları avla ve yakala.

Yakalanan her yaratığın, montaj hattında oynayacağı eşsiz bir rolü vardır.


3. İstasyonu yenilemekle görevlendirilmiş isimsiz bir androidsin. Tüm insanlar nerede? Gerçek amacın ne? Bu devasa heykeller ne? Öğrenmenin tek yolu, karanlık yaban topraklarda ilerlemektir.

ÖZELLİKLER

El Yapımı Açık Dünya – Işıkları tekrar açmak için mücadele ederken keskin neon ışıklar ve karanlığın kontrastı ile şekillenmiş güzel ve eşsiz bir dünyayı keşfet.
Esprili Hikaye– Bu esprili anlatı deneyiminde yüzeye gönderilmenin gerçek nedenini ortaya çıkar.
Sandbox Modu – Sadece rahatlamak mı istiyorsun? Sandbox modu, kendi simülasyonunun güvenliğinde yaratıcı olmanı sağlar.
Eşsiz Yaratıklar – Bir dizi beklenmedik, yarı robot, yarı organik yaratıklar seni yüzeyde bekliyor.
Dışkılayan Geyik mi? – Aynen öyle! Geyik dışkısı kadar tuhaf bir şey, hayatta kalmanın anahtarı olabilir.

GÖRÜŞLER

"Bu, tüm zamanların en harika oyunu" – Birisi… şeklindeki yorumunu çok yakında görmeyi umuyoruz. Oyun henüz çıkmadığı için (henüz) hiçbir değerlendirmemiz yok!

HAKKIMIZDA

Disjoint yapımcıları! Hayatta kalma ve otomasyon oyunlarını seven Kanadalı, küçük ve üç adamın olduğu bir ekibiz.
Stephen, eski bir Microsoft Program Müdürü ve oyun tasarımcısıdır; Kyle, eski Aerials Olimpik Atletidir ve François’nın şu anda kulağından itibaren ölçüldüğünde 60 cm uzunluğunda bir sakalı var (Dünya rekorunu kırmasına sadece 470 cm var)!

AÇIK GELİŞTİRME

YouTube’daki aylık vlog’lar ile Atrio’da neler olduğunu her zaman bileceksin. Geliştirme ekibinin neler üzerinde çalıştığına bak ve oyunun içinden geri bildirim ver. Erken Erişim ile amacımız, fikirlerini duymak ve seni üzerinde çalıştığımız şeye katılmaya davet etmek.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git