Apocryph: an old-school shooter İndir Yükle

Apocryph: an old-school shooter İndir Yükle
21 Eylül 2019 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Apocryph, acımasız bir karanlık fantezi dünyasında belirlenmiş bir FPS. Eski okul fantazi atıcılarının kökeni budur, bu nedenle unutulmuş kaleler, kötü tapınaklar ve dağınık zindanlar arasında yoğun kılıç ve büyü FPS eylemine hazırlanın!

Apocryph dünyası, her köşede sihirli, karanlık ritüelleri ve tehlikeleri barındıran şiddetli, şiddetli bir yerdir. Nereye gidersen gidin acımasız canavarlar, tuzaklar ve kilitli pasajlarla karşı karşıya kalacaksınız ve yalnızca denemelerden sağ çıkabilmek için kendinize ve ekipmanınıza güvenebilirsiniz.

– Statik, özenle elle yapılmış seviyeler ve seviye göbekleri, hepsi sırlar, canavarlar ve tuzaklarla doludur.
– Karakteriniz melee silah, büyü, personel ve eserler dahil olmak üzere alternatif ateş modlarıyla 9 farklı silah kullanabilir.
– Maddeler zor durumlarda size yardımcı olabilir, sağlık iksirleri sağlığınıza yardımcı olur, mana tüpleri mananızı geri yükleyebilir, muharebe malzemeleri bir rakibe biraz zarar verebilir.
– Sizi daha yumuşak yumruklarıyla düşmana izin vererek duvarlara ve zemine karşı güçlü şok dalgaları gönderen korkunç Obliterator Maskesi gibi nadir bulunan ve güçlü emanetler de vardır. veya Reaper’ın Özü, sizi ölümün bir avatarına dönüştürecek, hızınızı artıracak, size iki atlama yapmak için kanatlar veriyor ve herhangi bir rakibi bölen ve yok eden kötü bir tül çantası.
– Bazı silah ve eşyalar düşmanları şok etmek, onları dondurmak, etki alanını ele almak veya savunma önlemleri almak için kullanılabilir.
– Oyun sofistike bir gore sistemi kullanıyor. Güçlü bir son darbe düşmanın bir kısmını kendisinden dışarı atabilir; eleştirel olarak rakibine zarar vermek onları parçalara uçurur, uzuvlar odanın üzerinden geçerek duvarlara yapışır.

Bir zamanlar Xilai dini hiyerarşisinde üst düzey bir kişi olan Hakem’i siz kontrol edersiniz. Xilai, sanatları, büyülü sanatları ve birliği gibi birçok şeyden dolayı biliniyordu. Fakat bütün dünya onları farklı bir nedenle korktu – Xilai Ölümü kendisine taptı. Yüzyıllar boyunca, sayısız dünyaya baskın düzenlediler, korkunç Mistress adına ruhlar topluyorlardı.
Oyunun önündeki olaylar sürgüne yol açtı ve şimdi uzun yıllar sonra geri dönüyorsun, yalnızca şeytani yumurtalar ve aşağılık canavarlarla dolup taşan kaleleri bulmak için. Neden sürgüne gönderildin? Bu ıssızlığın nedeni ne olabilir? Bazı cevaplar bulmanın zamanı geldi … ve Solgun Hanım adına isyan bazı iblisleri toplayın.

Sistem Gereksinimleri

Windows
SteamOS + Linux

Sayfa başına git