Anode İndir Yükle

Anode İndir Yükle
6 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 77 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Renkli bloklar düşer ve düşmeye devam ederler. Onları döndürürsün ve düşürürsün. Aynı renkli bağlar yaparak, boşlukları doldurarak parçaları daha da hızlı dizersin. Tek bir bloğa patlayıcıyla dokunursun ve bütün zincir patlar. Üstündeki bloklar düşer, diğer bir patlayıcı değer ve öteki zincir de yok olur. Sonra ötekisi.

Anode ile birlikte yeni numaralar ve mücadelelerle klasik düşen blok türüyle yeninden tanışıyoruz! Blokları arkasının ve önünden birbirleriyle birleştirin. Farklı renkli zincirler yapmak için doğru açılı bağlayıcıları eşleştirin. Eşyalar kazanın ve kutunuzu temizlemek için kullanın. Görev Modu’nu oynayın ve daha fazla mücadele için rastgele gelen görevleri yapın. Skorlarınızı sıralamara koyun ve sıranızın nasıl olduğunu görün.

Bir arkadaşınızı çağırın, oyun kollarını bağlayın ve eğlencenin içine dalın. Rakibinizin tarafına blok göndermek için uzun zincirler yapın ya da rakibinizi engellemek için saldırı eşyaları kullanın. Oyun kolunuz yok mu? İki kişi tek bir klavyeden oynayın! Kutunuz doldukça gittikçe yoğunlaşan müziğin keyfini çıkarın!

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.5GHz Processor
  • Ekran Kartı: 3D graphics card with 512Mb
  Önerilen:

  • İşlemci: 2GHz Dual Core Processor
  • Ekran Kartı: 3D graphics card with 1024Mb
  • Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git