Age of Conquest IV İndir Yükle

Age of Conquest IV İndir Yükle
20 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 160 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Age of Conquest risk almalı sıra tabanlı büyük strateji kurma oyunudur. Roma İmparatorluğu, İnka, Fransa, Rusya, Japonya ve Çin hanedanları da dahil olmak üzere bir çok antik ve ortaçağ ülkelerinin ordularını komuta edebilirsin. Asya uluslarından Roma’ya kadar kendi savaş deneyimlerini oluşturabilirsin. İster Yapay Zeka’ya karşı ister yalnız başına devasa savaşlar yapabilir, istersen de çapraz platform çok oyunculu oyunlara katılabilirsin. Nihai zafer yolunda diğer oyuncularla co-op olarak ittifaklar yada düşmanlıklar da oluşturabilirsin.

Genişleme, diplomasi, ülkenin mali ve ekonomik durumunu yönetmek arasında fonksiyonel bir aralık bulunmaktadır. Nüfusunu mutlu tutabilmek için elinizden geleni yapmanız gerekmekte çünkü bu durum oyunun kaderini değiştirebilir. Farklı uluslarla ittifak kurabilir veya onları düşman edinebilirsiniz. Büyük bir meydan okumaya hazır mısınız? Bu meydan okuma sonunda yerin ya tarih kitapları ya da çamurun altı. Ordularını hazırla ve seferberliğe hazır ol. Dünya üzerindeki her yeri almak ve bu destansı tarihi strateji oyununda canlandır.

  • Dünyanın her yerinden uluslar & haritalarla tur bazlı büyük strateji savaş oyunu.
  • Genetik algoritmaya dayalı Yapay Zeka ile Tek Oyunculu zorlu oyunlar.
  • Çapraz platformda çok oyunculu & co-op takım oyunlarını da barındıran ağdan oynamaya da izin veren bir oyun.
  • Diplomasi, ekonomi ve nüfus yönetimi.
  • Avrupa, Kolonizasyon, Asya İmparatorlukları, Amerikan Savaşları, Dünya’nın Fethi ve daha çok harita senaryoları dahil.
  • Harita editörü ve barındırma için merkezi bir sunucu, oyuncuların modladığı haritaları dağıtmak için kullanılmaktadır.
  • Yüzlerce Lonca’nın oluşturduğu Roma İmparatorluğu, Kartaca, Pers, Keltler ve İnca ve diğerleri.
  • Yüksek skorlar, Oynama İstatistikleri, Başarımlar ve Çok Oyunculu ELO Sıralaması.
  • İlgi çekici müzikler, ses efektleri ve fantastik grafikler.

Eğer oyunumuzu beğendiyseniz, diğer strateji oyunlarını da oynamaktan çekinmeyin. Bu pazarda aynı tür oyun bulmak kesinlikle mümkün.

Teşekkürler & İyi Oyunlar!
noblemaster]:-D

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

Sayfa başına git